bugün

hayırlı erkektir.

hz. ali (ra) soyle buyurmus;

"kıskanmayan erkekten hayır gelmez."
Seven erkek kıskanır.
kıskanmak bir güven eksikliği değil sevgi fazlalığıdır.Kıskanmıyorsa bir erkek sevdiği kadını yeterince sevmiyor demektir.
mal erkektir. seviyorsan git konuş abi kıskanmak da nedir.
hayda. sen git yaklas bakim bi disi kazin yanina. ya da yavrusu olan tavugun yanina. horoz napiyo.
hayvanlar bile kiskanir.
normali bu.
her seyin asirisi kotu.
insanlar sevdiklerine guvenir. guvenmedikleri disardaki insanlardir. kadinin is arkadaslari vs dir.

zaten asiri kiskandigin kizi disari cikartmiyorsan kiza guvenin yoktur. hayir markete gidip ekmek alamiyosa kiskaniyosan. kiza guvenmiyondur. ee evlenme o zaman o kizla.
zaten istedigin kadar eve kapa. yapacak olan her sekilde her yerde aldatir.
yanlış yapan erkektir. çünkü kıskanmak sevgi değil aksine bir eksikliktir. evet.
Olması gerekeni yapan erkektir. Kıskanmıyorsa tanga da giysin, oje de sürsün.
t: sevdiği kadına hayatı dar eden, çük kafalı sikko erkek modeli. "çıkart lan o eteği","oha lan o nasıl dekolte, silkmiyim belanı bu şekilde dışarı çıkamazsın" gibi cümleleri çok sık kuran bu model, sevdiğini zannettiği kadının kıyafetlerine karışınca kendini daha bir erkek zannetmektedir.

ben kıskanmam, böyle bir mekanizmaya sahip değilim, gelişmemiş kıskanma hislerim. benim olmak istediği sürece benimdir...kaybedeceği tek şey benim neticede...kıskanıp kendime eziyet edemem...

sahip olmak istediğim şeylere sahip olabilmiş insanları kıskanırım... ikisi çok farklı kıskançlıkla.
Kısa zaman içerisinde sevgilisini ya aldatacak ya da ayrılacak kadındır.
Görünen köy klavuz istemez.
Modern ayaklarını da geçelim lütfen. Eğer seviyorsan o kadını başkası ile paylaşmakdan da korkarsın açık ve net
haber değeri yoktur.