bugün

görsel

creative 2+1 emektar sistemle şuan yapacağım eylem.

seçimlerin şerefine yapıyorum bunu. şimdi diyeceksiniz "ulaa daha sonuçlar çıkmadı, ne kutlaması bu" diye. bunun zevki orada zaten arkadaşım. Önemli olan bitmek bilmeyen, gitmek bilmeyen heyecanı bu tip eylemlerle kutlamak. bu olayın tadı en iyi bu şekilde çıkıyor. e diğer andavallar gibi masa kırma gibi bir huyum da olmadığı için, ben de heyecanımı bu şekilde kutlayıp bastırmak durumunda kalıyorum.

işte eğlence, işte haz, işte heyecan, işte erdem, işte zafer... nadir bir karma.

iyi seçimler!
Paptircem-padişahım aç al loopa sabaha kadar çalsın.
bunu yapmak için pederin müstakil evine giderim, her yaz.
geçenlerde eski ama zamanının mercedes i olan bi müzik seti aldım. kocaman.
arkadaş bir açıyorum sesi. valla oda zangırdıyor. 2 gün dinliyorum sonra 3 gün başağrısı çekiyorum.
vazgeçmem asla.
tabi pilot başladı mı ilerleyen bi tip.
cem yılmaz ın evine kurdurduğu müzik stüdyosu ya da odası diyelim, onun gibi bir oda kurma fikrine eriştim.
ucuz yollu bir yalıtım. gene ucuz yollu büyük ekolayzır, amfi falan edinirsem kesin yaparım ben bunu.
bak sana yalan yere yemin ederim ki, komşular geldi eve kim söylüyor o şarkıyı diye.
o kadar canlı o kadar gerçek ses veriyor, en basit sistem bile.
basit dediğim 1000 tl felan.
alın da müzik dinlemek neymiş görün, 3 günlük tatilde.
Dunyanin en keko ama en guzel eylemi. Arabada,evde ve herhangi bir yerde yuksek sesle muzik dinlemek..
ya beyler.
bak bastirin 1000 tl yi 30-40 watlık bir ses sistemi alın. farkı görün.
öyle 10 000 ler 40 000 ler falan demiyorum.
ha papel varsa sorun yok. 100 000 de bastırsanız olur ama pc lerin sesi ile müzik dinliyorum sanıyorsanız aldanıyorsunuz.
bak şimdi seniha söylüyor valla yanımda sanki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar