bugün

ülke olarak kafayı yedik. okumuşu bunu yaparsa cahili neler yapmaz.
bilgisayar mühendisi olan anne okumuş ama adam olamamıştır.
abi bu ne ya bu aralar herkeste bir gerginlik, bir stres, bi insanlıktan çıkmalar falan. valla söylemeyeyim diyorum ama 3. dünya savaşı yakın beyler.
Bkz: konuyu nerden nereye bağlayan adam
insanın içini sızlatan haberdir.
insan dediğin, nasıl kıyar ufacık bir çocuğa anlayamıyorum.
Üstelik, mahkeme tarafından da serbest bırakılmış.
Şerefsizce bir eylemdir.

Allah belasını versin kadının.

Ya nasıl için kaldırdı şerefsiz.
Her önüne gelen " aman evleneyim de çocuk yapayım " deyince ortaya böyle sonuçlar çıkıyor.

Amına kodumun dağ ayısı.
psikolojik sorunları olan kadındır.

derhal tedavi sürecine alınması gerekiyor.
8000 yıllık gurur duyulası tarihe sahip kutlu bir milletiz. Bahtını siktiğimin yerinde denk geldiğimiz zamana bak ya.
Çocuğun velayeti alındı müsterih olunuz.
Her gün saçma sapan olaylar yaşanan memleketimin iyice boku çıktığının kanıtı. millet tutuklanacağını bilmese sokakta birbirini kesecek, herkesin psikolojisi bozuk, herkes kafayı yemiş. 3 yaşında çocuğa ilgi duyanlar, çocuğu arabaya bağlayıp sürükleyenler, hayvanları toplu katledenler, sinir krizi geçirip ailesini vuranlar, cinnet geçirenler, çırılçıplak soyunup araçların önüne atlayanlar... Ortada kitlesel bir psikolojik bozulma var ve biz hâlâ am göt meme muhabbeti yapıp ahlaktan bahsediyoruz. Anadolu yarımadası denizden yükseldiği gibi geri batsın artık sıçayım ülkenize.
Küçük bir çocuksun. annen ve baban ayrılmış. Annen belli ki psikolojik sorunları olan bir kadın olduğu için,senin ihtiyaç duyduğun şefkat, sabır ve anlayışı sana gösteremiyor.
Yaşadığın olaylara,annenin tutumlarina karşı tepki gösteriyorsun ama annen bunu anlayacak durumda olmadığı için seni arabanın arkasına bağlayıp sokakta 30 metre kadar arabayi sürüyor.
Ağlıyorsun anne beni bağlama diye ama annen!
Senin sessiz çığlıklarını duyması gereken annen; senin sokak ortasında ağlamana da aldirmiyor. seni KorUmaya çalışan komşularıniza bağırıyor.
Bu kadinin bu davranışıyla ve bizim bilmediğimiz evdeki davranışlarıyla bu çocuk ileride nasıl bir yetişkin olacak?
Pasif kişiliksiz,sürekli ezilen bir karakter mi?
Yoksa saldırgan, hırslı,anlayışsiz ve şiddete meyilli bir insan mı olacak?

çocuk deyince akan sular duruyor benim için.
Çocuklar geleceğin yetişkinleri,bizim umutlarımiz onlar. BÖYLE pis dünyayı Güzelleştirme çabalarımız çocuklarımız.
Çocuğumu evimizin içinde koruyabilirim belki ama evin dışında, okul hayatında...!? böyle insanların heryerde olduğunu bilmek beni korkutuyor.

(bkz: çocuğunu arabasının arkasına bağlayan kadın)