bugün

Başlık Aslında; "seri katil olsaydınız kurbanlarınızı nasıl seçerdiniz" şeklinde açılacaktı ama olmadı, neyse konumuza dönelim son günlerde ülke gündemini boş yere meşkul etmiş olan ve seri katil bile olmayan bir muhabbet kuşundan ve ülkemizin adam gibi bir seri katil bile çıkartamamış olmasından dolayı bu konuya değinmek istedim.

Şahsen ben kumral, orta boylu ismi 5 harfli ve isminin baş harfi "n" olan kadınları öldürürdüm, evet "hadi beni yakalasana."
hdp mitinglerine katılırdım. Gözüme bici bici apo diyeni kestirir onunla slogan atardım. Sonra sık görüşelim hewal der kanka olurdum. Bunu kuytuda kıstırır önce dilini keser sonra götünün arasına satırı vurur ikiye bölerdim.

Götü ikiye ayrılmış olan herkes benim yaptığımı bilirdi.
boynuzsuz olurdu.
gözüme hoş gelmeyen herkesi öldürürdüm.
(bkz: ölü)
Küçük çocuklara din empoze eden beyinlerini yıkayan cemaat abileri,kadını ikinci sınıf insan olarak görüp giydiği kıyafet vs için kendisine Taciz etme hakkı tanıyan orospu çocukları,üç kişi bir araya gelince bir şey olduklarını sanan etrafa bulaşan kürtler önceliğim olurdu.
Olmam ama eğer o yola düşseydim dexter tarzında takılırdım mahükumların yaptıkları suçlara bakarak gömerdim hepsini babaaağ.
Mavi gözlü insanların hepsini tespit eder ve katlederdim.
Nasıl olurdu bilmiyorum ama kimlerin olacağını tahmin edebiliyorum.
Sevgilimi like layan kızlar,sevgilimle yakınlaşmaya çalışan kızlar ve tabiki sevgilimin eski sevgilileri(özellikle hala sevgilimle barışmaya çalışan)
çirkin kızları öldürürdüm. sadece güzel kızlar kalsın dünyada diye.
tabii ki terör seviciler, yardakçılar ve işbirlikçileri olurdu
Her ülkede olduğu gibi ülkemizde de (fiili olmasa da) kanun, mahkeme ve anayasa var.
insanlar kendi adaletini tesis etmek için başkalarıni olduremez veya zarar veremezler.

Boşuna mı kanun, anayasa var canım kardeşim ?

Atalay ibnesini yerdik, küfür ettik Peki niye yeni seri katiller türetiyoruz ?

Ogün samast ve atalay lar yetmedi mi ?

Türkiye de seri katillere karşı bir sempati hakim anlaşılan.
Polis gider ogün samast ile resim çeker digeri ise selfi çeker.
Mal olurdu.
cocuk tacircileri,tecavuzculer ve kadına şiddet uygulayanlar.
nasıl olurdu ne amk ? dogru düzgün başlık açsanıza asdfgh. yine de cevap vericem.

seri katil olsaydım sadece kadınları kurbanım olarak seçerdim.
Dexter Morgan'dan farkım olmazdı sanırım.
önce ülkenin ırzına geçenler için sağlam bir yol bulurdum böylece kendimi geliştirip tüm tecavüzcüleri daha profosyonel acılar çektirerek yok ederim. hayal değil mi, Delice cani olabilirim.
Çocuk tacizcileri sapıklar tecavüzcüler. Ayrıca kocasını aldatan kadınlar.
insan olurdu büyük ihtimalle.
Kurbanları (bkz: dexter) ın ölçülerine göre seçmezdim, kim uğraşacak o kadar.

(bkz: Mr Brooks) tarzı; hızlı, çabuk ve ünlü.
Zenginler. Ama öyle parası olan zenginleri değil. Başkasının emeğiyle, atasının servetiyle zengin olup onu zengin eden kişileri hor göre küstah zenginler. Bu insanlara ayrı garezim var nedense. Kalplerine saplı hançer ve üstlerine serpiştirilmiş 5 kuruşlar ile beni tanıyabilirdiniz.
kadınlara şiddet uygulayanlar kesinlikle dayanamıyorum başım çok derde girdi sözlük çok.
en üst makamdan başlayarak aşağı doğru inerdi.
Kurbanı bilmem ama bizdeki seri katil muhabbet kuşuna benziyor amk nasıl katil anlamadım.
Zengin. Sonrası iyilik güzellik.
güncel Önemli Başlıklar