bugün

Psikopat biri olmaktir.
serilik gerektirir.
Eğitim ve zeka gerektirir.
Yakışıklı olmanız lehinizedir. insanlar tipsiz, üstü başı dökülen kişilerden direkt korktukları için yanlarına sokulup kandırmanız zor olur.

Ama sevimli yüzlü, karizma bir tipiniz varsa karılar da erkekler de karizmanıza kapılıp sizden ürkmezler, bir tavuğun kümese girmesi gibi yanınıza sokulurlar, siz de istediğiniz gibi keser biçersiniz.

(bkz: ted bundy)
günün birinde olursam yüksek ihtimalle bir toplu taşıma aracında gerçekleşir.
(bkz: the fall) efendi görünümlü psikopat psikolog.
bazen olmak ister insan. mesela bir yagami light gibi olmak. dünyaya zarar veren herkesi yok etmek. ben bazen ileri gidip gerizekalı insanları da öldürmek isteyebiliyorum gerçi. yaşım 30a yaklaştı ve ben her yıl insanlardan biraz daha nefret ediyorum.
hayallerimdeki meslektir. ortalamam yeterse yatay geciş düsünüyorum.
seri olmayı gerektirir.
büyüyünce sahip olmak istedigim karizmatik paralı meslek çesididir.
edit : sayida bir hata olmus. 234 bin 456 kisi....

osbiri iyice azalt.
kullanılmış peçeteler bu kış idare eder sobada.
Planlayıp yapmak saçma bi anda olmadıkça insan öldürmek için cani olmak gerekir.
karı bulamadın diye seri katil olmaya gerek yok.
Zorbalığa uğrayan kişilerdir
(bkz: richard ramirez)
araştırmalar aşağı yukarı şuna işaret eder ki, 12 yaşına kadar düzenli bir şiddet ve baskı altında büyüyen çocuklar ya gangster olur, ya seri katil.
Bumdan dinler mi?

https://youtu.be/1LY1yiIPrZY

Ay hiç seri katil sapıkım kadın olmadı... Beklerim. Hani beni öldürmeye gelsin, vurulsun bana, vurmasın beni. Çekip gitsin...

Ay hadi.
Arada ona küçük sürprizler yapsın.
Eskiden kolaydı, şimdi her yerde kamera var,adli tıp çok gelişti.fazla kişi öldüremeden yakalarlar .
Seri katiller psikopattır. Karşısındakine empati kuramadıklari için onların aci çektiğini anlayamazlar. Ve bu tip kişilik bozukluklarının tedavisi zordur. Genelde 0-3 yaş arası oluştuğu kabul edilir. Daha derin bilgiyi işin erbabına bırakalım.
türkiye' de seri katil olmaz. türkiye'de insanlar cinnet geçirir.. (şahsiyet: hala izlemediniz mi?)
Aslında ülkemizde deli gibi seri katil vardır fakat arşivlerde yanlış biçimde yer alır: …… canavarı..

Küçük bir örnek vermek gerekirse: çumra canavarı abdullah aksoy.

Adam eşcinseldir ve küçük bir yerde, 1960’larım türkiyesi’nde kendisine partner aramaktadır. “Müstakbel maktul” ister kendisiyle ilişkiye girsin, ister girmesin; akıbeti kafaya keseri yiyip, evin toprak zeminine gömülmektir. Abdullah aksoy’un bir mesleği de, ev yapıp satmak olduğu için, yapıp taşındığı bütün evlerde üçer beşer ceset bulunmuştur. Hatta hapishanede intihar ettikten 30 sene sonra dahi bir evde kendisinin 5 marifetinden kalanlar bulunmuş, evin sahibi bir mezarlıkta oturduğunu fark ederek sinir krizleri geçirmiştir.

Bir adım ileri gidelim, bu katil; seri katilliğin kalan şartları olan, “belli bir hedef kitle”, “uyku-aktiflik dönemi”, “sabit neden” ve “artan şiddet dozu” kriterlerinin tamamını karşılamaktadır.
(bkz: dnepropetrovsk manyakları)