bugün

elini verenin kolunu kaptırdığı zirvelerdir. hata asla affedilmez, uylayan kozlar, amerikan kozları ve zalayan kağatlar mevcuttur. bu zirvenin yapıldığı yer cami avlusu değildir. zirveye katılmak isteyenler dik oyna dik girsin felsefesiyle yola çıkmalıdırlar. bileğine güvenen herkes zirveye davetlidir.
soda ayran içme rekor denemelerinin yapıldığı zirvelerdir.
hebelehubele nin çay ağacı olduğu zirvelerdir.
ayraniç' in sponsorluğunda katıldığım, ayranla karnımı doyurduğum zirvelerdir.*
bende geleyim 100lük yapalım dediğim zirvedir. * *
bir gün mutlaka katılacağım zirvedir. eşli oynarım esşiz gelirim organizatörlere duyurulur.
zirveler de ezici üstünlüğümü kullanıp özellikle babilibabilibuu'ya çok zor anlar yaşattığım gözünün yaşına bakmadığım için kendimden utanıyorum zaman zaman.
(bkz: o da müslüman)
komplo teorileri, kumpaslar, katekulliler, sansasyonlar, entrikalar,hile,yalan,dolan ve dümenler bunların hepsinin yanı sıra kardeşi, kardeşe vurdurmalar. burası derin bir çukur içine giren çıkamıyor elini veren, bedenini alamıyor. kendine güvenen herkesi bu çukura davet ederiz gelin ve görün!
''hadi yan gel, beri gel, bas gel, dön gel, dön ver, göt ver, koz ver, hızlı oyna yanlış oyna, istasyon olma, as altı gel, ulan acaba rıfkıyı as kıza oturtabilir miyim, koltuk altım acaba 2 ye as verir de benim papazım iş olur mu?, acaba kozu üflesem karşıdan bir şeyler gelir mi,hadi be koçum 10 a papaz ver de benim kız iş olsun, kızını da böyle zükerler, ooooğğluumm bana koz lazım değil yan lazım sen rahat ol'' gibi söylemlerin çok sık geçtiği zirvelerdir.
hafta içi her akşam esenler semalarında batan güneşin ardından alevlenen ateşin içinde yananların içine düştüğü ateş çemberidir...
bir gün misafiri olmak istediğim zirve.
her hafta olmasını dilediğim en güzel bir zirve.. kim düşünmüşse iyi düşünmüş..
kozların paylaşıldığı zirveler olacaktır...
yaz bitiminde yapılırsa seri halde katılacağım zirvelerdir.
katılmak için can attığım zirvedir.