bugün

http://www.uludagsozluk.com/k/haram-lokma/
anket sonucu gözetmeksizin alınmıştır. tüm şukular iptal olmuş.

(bkz: karması aniden düşen yazarlar)
an itibari ile 70 fark olan anket. bu saatten sonra değişmez hacılar. hadi gidin yatın. gerçi okul bitti, yakaları dağınık, saçları jöleli, yüzleri sivilceli, gömleğinin yarısı dışarda bir eli sikinde lise tayfası gelip de aksi bir reaksiyon sergilemezse durum budur.
eğer sistemden kaynaklı ise alınmasını isterim.
seri artı oylar geri alınsın, seri eksiler de unutulmasın. beni seri eksileyenin parmakları kırılsın.
yazarların statülerini belli eden tek şey nesli kaldığında beyaz adam yaptığı hatayı anlayacak.
Eksik bir şık bulunduran madde, karma sistemi mevcut haliyle saçmalıktan öte değildir bilgi entrylerini dahi eksilemek mümkündür bugüne kadar yapılan seri + ve - oylamalardan bu sonucun çoktan çıkmış olması gerekiyordu.
bu sözlükte allaha kitaba, atatürke , anaya bacıya giydiren troll olmak için türlü şerefsizlikler yapan insanlar batmadı , artı oylar mı battı , bırakın bu işleri ya .
okulların dağılmasıyla beraber hayır oranında ciddi bir artış olmuştur. liseliler sarmış lan sözlüğü.
an itibariyle durumun şu şekil olduğu anket: http://o1311.hizliresim.com/1h/5/u7svd.jpg ne şekilci adamlar varmış la burda.
Klasik Akp dönemindeki seçim algısina benzer durum oluşmuştur.

Herkes alinmis oylar tabi amk diyor,ama ankette alinmasin önde.Sen alinsin ben alinsin,kim alinmasin lan ozaman.

Okuldaki liseliyle benim oyum bir mi amk.
o değil de, herkes alınsın diyor ama bu alınmasın oyu kullanan kim acaba?
ciddi ciddi alınmasın diyenlerin fazla olduğu anket.

ne komik adamlarsınız oğlum ya.
karma için kıçını yırtan, fake hesaplarından çılgınca kendini oylayan, başkalarına oylatan insanların bile "geri alınsın, sıçıyım karmaya bik bik bik" diye artistik cevaplar verdiği anket.

komiksiniz la. hayır yani şu artizliği yaparken bi utanın, bi deyin ki "tamam herkes bilmiyor da karmamı yükseltmek için götümü yırttığımı bilen bi iki kişi de olsa var, havam kime" diyin la. ben utanıyorum sizin adınıza.
tam da şöyle bir başlığımın üzerine gelen olaydır.

(bkz: bir karma nasıl sikilir/#21775631)

(bkz: biriniz abdest almayı öğretsin)
Sözlükteki belesci sayısını ortaya çıkarmıştır.

Hem buna da saldırı olmayacağı ne malum.
madem böyle düşünüyosunuz da neden oylar alınmasın tarafı yüksek. fakir edebiyatı yapmayın.
Beleşçi emek hırsızı karma düşkünü bebelerin alınmasın iyi yürekli emeği dışında olanı istemeyen adaletli insanların geri alın dediği anket. Evet.
haketmediğim bir şeyi kabul edemem aynı miktarda eksi isterim.
alınsın abi ya bu ne iki günlük yazarim power ranger mi olunur ya.
Alinmazsa,almayanin amk dediğim kamuoyu araştirmasidir.

Adam 10. nesil 90 tane entry ile taçsız kral pele olmuş,bakiyorum cemal süreya'dan 3-5 siir,bir kac da itiraf yazilmis.

Böyle iş mi olur lan.
ancak yüzde 48 küsur kişi geri alınsın dediği anket. ne yapacaksınız oyu be!
her ne kadar karmam tarihimde hiç olmadığı seviyelere gelse de geri alınmalıdır. karma bir yazarın yazı kalitesini gösteren en önemli unsurlardan birisiydi. şu an ki halde niteliksiz entry'ler bile büyük oylar alarak karmayı arttırmış, karma artık değeri olmayan bir hal almıştır.
şahsımı teğet geçen bi oylama olmuş.

alınsın amk! çok kırıldım.
alınsın abi ya bu ne iki günlük yazarim power ranger mi olunur ya.