bugün

Evete tepki olarak doğmuş bu adam.
wesley sneijder konusunda bir açıklama beklediğimiz fenomen niteliğindeki eski futbolcu.
an itibarıyla yine beynine kan gitmiyor.

''sneijder beyoğlu'nda yürüse kimse tanımaz'' diyor. oğlum yapma lan. nedir bu aşağılık kompleksi? git bi tuzlu ayran iç. tansiyonun düşsün.
--spoiler--
beşiktaş takımında ben oynarım şu an.
--spoiler--
6 7 gol atarmış 15 maçta.
Yetenek Sizsiniz Turkiye programina gelip sacmasapan gosteriler sunan insanlara gercekleri soyleyerek ekran karsisinda icimi rahatlatan adam.
Tv programcılığına başladıktan sonra kendini bir halt zanneden, kıskançlıkta sınır tanımayan, kişiliksiz insan.
yabancı futbolcuları kıskanan futbolcu.
spor yorumculuğunda bazen yaptığı yorumlarla güldüren eski futbolcudur.
Sunucu: "Sergen, 18 yaşından küçüklerin de iddaa oynadığı görülüyor, onlara ne söylemek istersin?"
Sergen Yalçın: "Almanya Ligi'nden uzak dursunlar çok sürpriz oluyor."
yeteneksizsinizde en realist jüri üyesi.
samimi, egosu yüksek ayrıca futbolculuğu çok iyi, futbol yorumculuğu farklı ve oyucu analizleri gayet iyidir.
''gösteri güzeldi, .. ben hayır diyorum'' wtf?!
http://gecmisgazete.com/h.../2013-01-28/7219_7602.jpg
(bkz: ben hayır diyorum)
Yetenek Sizsiniz'in değişilmez yorumcularından.
o adamı o jüri koltuğunda görmeye dayanamıyorum.o kadar ünlü oyuncu yetenekli bu işe çok emeği geçen insan varken sergen kim orda ya kim.
melo'ya giydirmiş. ağzını da baya bozmuş:

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/103219/canli-yayinda-meloya-giydirmek-sergen-yalcin
konu drogbanın gelip burak yılmaza birşeyler öğretmesidir. tabiki öğretir ver. spiker zidane gelse 25 yaşında sergen sen ondan bir şeyler öğrenmez misin ?cevap özgüven kokuyor, belki o benden öğrenirdi.
Sergen'in yetenek yarışmasında jüri olması saçmaymış? biri bana acun ılıcalı yada hülya avşar'ın yeteneği nedir söyleyebilir mi?
aykut kocaman a laf sokmadan önce neden 3. sınıf bir kanalda futbol yorumculuğu yaptığını sorgulamalı.

bisikletini emanet etmezmiş lan kardeşim kimse görmek mi istemiyor işine mi gelmiyor.

ligde artık zayıf takım yok. bu takım bu takımı rahat geçer dediğin maçta bakıyorsun favori takım çok kolay mağlup

oluyor. yani demem o ki oturduğun yerden konuşmak kolay sergen efendi.

sıkıysa 60 puandan 37 puan toplayabilmiş fatih terimi eleştir.
Hâlâ futbol oynayabileceğini açıklamış kendisi. Tutan kim çık oyna.
platini'nin "ben böyle bir oyuncu görmedim oyuna girdi 10 dakikada bir asist yaptı,
bir gol attı, bir de kırmızı kart gördü" dediği adam.
kendini herşeye muhalefet olmak zorunda hissettiğini düşündüğüm eski futbolcu.
sanki sırf eleştirmek için, herkesin beğendiğini beğendi demesinler diye bi bakıp çoğunluk ne diyor deyip ona göre tam aksini savunuyo.
en nihayetinde hülya avşarla beraber yetenek sizsiniz jüriliği yapıyosun sergen kasma bu kadar.
(bkz: bak sergen abim var parası koyar alır faizini)
gavurun balotellisine karşı, bizim de sergen yalçınımız var.