bugün

tiamat elestiriyor ise adamın dibidir.
arada like takasi yapıyoruz filan ıyı çocuk. daha bana zıt bi entrysini görmedim.
Senin bana soysuz diyen alyuvarlarını sorgularım. Benim kanımı soyumu sorgulayacak son evladı-ı umumi bile değilsin. Pisliğini de al tez git buradan.

Edit: Entry sakinleşince güncellendi. Bunun gibiler için çaylak olmaya değmez.
babacan, efendi ve saygıdeğer yazarlar listesinde olan yazar.

bir de kendisinden bir gün, hoşlandığım kıza hava atmak için beni takip etmesini isteyeceğim. kızla aramızda şöyle bir diyalog geçecek:

- kız: aa serdarsl06 seni takip mi ediyor?
- ben: öyle miymiş? etsin ya serdar'ı severim.
- ve mutlu son...

sonraki hedefim de true.
Ekmeğinin peşine düşen yazarların takip istediği fakat yüce mahkemenin çok önceden takipsizlik kararı verdiği sanık.

Lan o değil biz ekmek yemedik. Yani bekarken... Artık beyaz ekmek yemiyorum rejimdeyim.
nik altına sıçtığımın ipneleri gelip lak lak konuşmasın. kardeşin falan değilim ben. siktir git asabımı bozma. senin gibi ahlaksız din düşmanlarını donuzlayarak yok sayamam. islama ettiğin hakaretleri sana birilerinin yedirmesi lazım.
(bkz: #41055136) gözünden hiçbir şey kaçmayan yazar abimiz.
kardeş kusura bakma ama, bunu yapmasam olmazdı. evet.

(img:#1804853)
(#41056431) işbu girisiyle ne kadar boş beleş biri oldugu belli olan yazarımsı. evet..
qanqa, sana yürüyor bu diqqat ed baq.

(#40815987)

(#40872325)

(#41065850)

(bkz: beşinci nesil yazarların nedense hep güzel olması)

alenen.
Başlık sahibi o başlığa yazan başka bir yazarı işaret ediyor. işe bak amk.

Bana bu sözlükte yürümeyen erkek mi kaldı amk!

Neyse bir yazar, 10 yıldır namusuynan yazan...
geleneksel serdar övme şenlikleri mi başladı?*

sözlüğün üst düzey babacan yazarlarından, beyefendi kişiliğiyle öne çıkıyor. ilginç bir bilgi de vermek isterim, cennet mahallesindeki helga'yla aynı yaşta.

- şenlik kapanış -
seks objesi bir yazar.

namusuynan yazan demiş ama geçen 83lüyüm sekste güçlüyüm yazıyordu. yakaladım.

bu sefer geleneksel serdarsl06 övme şenliklerini boykot ediyorum.
Onu ben söylemedim ilk söyleyen Mehmet Ali erbildi. Ayrıca kafiye şakası yaptık diye namısımızı lekelemedik. Ve dahi bununla lekelenecekse de lekelensin neyabalım.
Serdarsl06 kimseden mesaj almıyor. Hadsizliğim çok müstehcen evet.

Edit: ilgili yazara dönüş yapacaktım profile baktım midem bulandı hemen kapattım.
Severek takip ettiğim bir yazar ağbimiz.
görsel
Rahat bırakın adamı len. Evet.
sürekli bilgi içerikli entryler giren yazar abimiz. içeride kaldığım 7 gün boyunca bir mektup bile yazmamış olmasıyla üzse de yaşının getirdiği unutkanlığına vererek çok da üstünde durmadığım doğrudur.
Lan ben 5 sene girmedim sözlüğe bir Allah'ın kulu da çıkıp demedi ki "aga bu adam öldü mü".

Olsun yine de kasap kardeşimden özür dilerim. Kendisi gelip beni utandırmış sağolsun.

Kendisine beni affetmesi için bacak fotoğrafı yolluyorum. O sever. Kız bacağı gibi duruyor ama ben çOk ayırt edemedim. Senin için çok sorun olmaz sanırım.

görsel
Güvercin aracılığıyla yardımcı olabilirim ancak. Buyursunlar...
Angaranın bağrından kopan bir seymendir abimiz. Doğan slx i var. Adam gibi adam.
tam benlik adam.ama ben onluk değilim gibi.
Alan almış satan satmış yazarı. Unumuz elendi, eleğimiz duvara asıldı.

Evli mutlu çocuklu bir aile babası. Duyan duymayan kalmasın diye bir kez daha yazalım.

Tşk.
--spoiler--
evli mutlu çocuklu bir aile babası. duyan duymayan kalmasın diye bir kez daha yazalım.
--spoiler--
yürüdüler herhalde serdar abimize ki belirtme gereği duymuş. bu kadınlar böyle, evli barklı demeden yürürler. utanıyorum hepsinden, insanda biraz edep olur. madem yürüyeceksiniz bana yürüyün, ben bekarım.adamı rahat bırakın.
serdarsl06 ifşa:
görsel
yazarlığından belliydi zaten ama son hareketi hakkaten bir kez daha adamlığını gösterdi.

şahsen iki meme emiklemek için yerine göre evli, yerine göre nişanlı, yerine göre torun torba sahibi dede kılığına giriyorum. adam, üstüne gelenden kaçmak için duyuru yapıyor. helal.