bugün

kimsen çık ortaya evlenelim lan. ne emektir bu tek tek kıyıda köşede kalmış entrylerimi bul sabırla saniye sınırını bekle filan. reelde kimse beni bu kadar tınlamaz yeminle.
Ne bulduysa eksiyi basan insana entry yazdığı zaman lanet getiren insandır.
yanlış yoldasın dostum.
an itibari ile peşimde olan ibnedir.
ibne an itibariyle bana çalışıyor. senin kötün sikem derdim de işine gelir.
boş vakti çok olandır. Seni bulacaam oğlum!
saolasın canım, deminden beri sıçtığın yirmiküsür eksiye bi şey demiyorum ama bunu da (#16126861) eksiledin ya - helal olsun.
(bkz: seovi firarda)
yaklaşık 3-4 gündür dadanan ülkücü kurtçuklardır.

(bkz: eller yukarı)
bunu görüp tatmin olması beklenen iyi ve kaliteli yazarlardır.

görsel
sözlük sanırım benim de var artık bir tane. her yazdığım anında eksi alıyor nedense.

gerçi benimki ibne mi yoksa başka bir şey mi onu da bilmiyorum da var yani sonuç olarak.
sözlük sanırım ibnemi buldum. üzülüyorum lan valla. milletin güzel güzel melekleri olur benim ibnem var.
az evvel bana bulaşarak ilkimi yaşamama sebep olan kişidir.
bir sözlük efsanesidir.
Ama artık ben de onun varlığına inanıyorum ve azmine şaşıyorum. "ben" butonuna tıkladım ve şöyle bir bakayım dedim. hiç üşenilmeden bir çok entry sırayla eksilenmiş. kime ne zararım dokundu acaba? seovi varsa, saovm yani seri artı oy veren melek de vardır. lütfen, o melek beni bulsun. gelirse ve beni görürse, kendisine limon kolonyası ikram edeceğim.
neyazsamoncedensecilmisdiyor

fena yaralı ve asi stayla takılıyor. ahahha.
ne zamandır uğramıyordun. özlemişsin belli.
servi* olarak değiştirilmesini beklediğim kısaltma. Okunuşu daha güzel hem.

* (bkz: seri eksi rey veren ibne)
anketçi seovi şeklinde bir alt versiyonu da gün yüzüne çıkmış grup. adam devamlı anket tarzı başlık açıyor ancak yazılanlara tahammül edemiyor. hadi bunu da eksile seovim.
edit: ahan da geldi. canım benim.
bitanesi de bana musallat şu aralar. eksile yavrum eksile. siz rahatlayın diye varız biz.
Istanbuldan kalktı tren
izmirde yaptı fren
bu entryi kötüleyen
ya orospu çocuğudur ya göt veren.
melaba diyorum kendisine. şimdi siktir git burdan itoğlu. beğenmediysen defol git yazdıklarımı.
Şerefsiz işte şuan takildi pesime kafasina gore veriyor eksiyi. Durduramiyorum efendim.
yapılan zirve lerde tanışmak istenen kişidir. bir tek burada eksiler zaten. zirvelerde eline verirler dikkat etsindir.

(bkz: seri eksi oy veren ibne)

18 mayıs ankara zallanıyor zirvesi ne davet edilen kişidir, bekleriz.

(#19568860)
şu sıralar peşime takılmış ibne.
can dündar'la ilgili bir entryimi dönüp dolaşıp gün aşırı yine eksileyen mal.

Silmemi bekliyosan havagazı alırsın.*