bugün

işsiz bir lavuktur. Şaka şaka yavşaktır.
bir tanesi beni buldu galiba.
itirafta bulunanları da mevcuttur.

(#44179586)
Aynı yazarı sürekli eksilmemek için otuzar saniye bekleyebiliyorsa büyük işsizdir.
Sözlügün yeni düzeni sayesinde tarihe karışmıştır.
yine dadandı.
görsel
(bkz: geldi yine tipini s*ktiğim)
Hissediyorum civarda bir yerlerde.
dadandı yine.
hasta tiptir... bazen öyle entrylerimi eksileyenler görüyorum ki düşmanım o entry yi yazsa eksilemem o derece safça entryler. ama adam eksilyor işte silktimin seovisi.
Dün gece beni ziyaret eden kardeşimizdir.

Günaydın dostum.

Yedit: iki eksi. Hımmm. Galiba gunaydin, nasılsın?, dedi.

Sag ol dostum. Sen nasilsin?
Bende de bir adet bulunan kişi. Sessiz ve derinden, belirli aralıklarla belli başlı entrylerimi eksiliyor. Kendisinin Ev arkadaşım olmasından şüpheleniyorum.
anladığım kadarıyla ölmüş olan ibnedir.

yok ortalıkta. kürtler azalınca bunlar da azalmış amk. ahahaha.
(bkz: sözlükte eksi butonu kaldırılsın kampanyası)
an itibariyle son entrylerimi sıradan geçirmiştir..üşenmemiş de 30 sn beklemeye.. bu sabrı başka şeye harcasan hayatta başarıyı yakalayabilirdin. güle güle.

edip: durdum duramadım.
1 saat içinde aynı yazara 6'dan fazla eksi oy verilmediğinden dolayı 6 entryimle yetinmiştir kendini tatmin etmeye * *. sabrını 1 saatin devamında da devam ederse göreceğiz.
seviyorsan git konuş. böyle eksilemekle olmaz. ibneliğini dindirmek için eksiye abanmaya gerek yok. hep öyle kalacaksın.
üzgünüm ama ben seovi oldum, bilgi içerikli olmayan neredeyse bütün entrlere belli yazarlara bunu uyguluyorum, içimde ki kötülük bir yerlerden fışkırıyor neyse kanunsuz bir şey yapmakatan iyidir yani kötülük yapak bir ihtiyaç oldu, sürekli eksi veren yazarlara verilen isim.
kişilik bozukluğunun oylamaya yansımasıdır.
geceleri adeta bir yarasa gibi, hatta bir baykuş gibi uyumayan ve eksi vermekle mutlu olan ilkel yaratıklar.

not : la kanıtlamak için yazdım zaten. eksile yivrum.
Bir tane edindiğimdir.

Yeni daha. Sıcak sıcak peZevenk. Ziktir git lan.
Ozellikle en begenilenlerinizi itinayla eksileyen asalak/tembel organizma.
Adi ustunde "seovi"...
Genellikle hazimsiz/kompleksli, acuze/kifayetsiz ergen/ergen
Beyinlilerin dahil oldugu topluluk.

Eksiledikce kendi dusuk seviyesine cekecegini sanan zavalli..
Kus Akli(angry bird) kesmiyor iste.

Not: simdi bunu da eksiler. Olmadi "seovi"ye hakaret diye sildirir. *

Edit: bak damlamis hemen. nasil biliyor kendini. *
yeni modelleri; kurallar gereği seri yapamayınca hemen eh işteye takılır.
aslında full eh işte yapabilir ama kafası ancak o kadar çalışıyor.
bu iyiliğimi de unutma...!*
1900lü yıllarda italyadan amerikaya göç etmiş eli kanlı aşiret. tüm dünyaya sigara peynir gibi ürünlerin nasıl deniz aşırı kaçakçılığının yapılacağını göstermişlerdir. boş vakitlerinde araba patlatmak suretiyle suikast düzenleyen bu pezişkenler günün birinde yanlış adama çatmış ve kökleri kurutulmuştur. bulaştıkları adam ise mickey cohendir.
(bkz: aa benim lan bu)