bugün

uzun süreli melankoli ve hüzne maruz kalan bünyenin artık bu durumdan hoşlanmaya başlamasından mıdır nedir? edebiliği, kulağa hoş gelirliliği bir yana bırakıp sallamasına ibret ifade. hayır yani ciddiyim ne demek lan kalbin kekelemesi, kalbi ağıza benzetmiş mi diyelim şair için burada, kalbin dili, gönül, sine gibi muhteşem ifadeler varken, kekeleme ile hüznü aynı cümlede buluşturan melankolizme lanet olsun demek istiyorum.
önce hayatına usulca girdin hiç gitmeyecekmiş numarası yaparak.. en güzel sözleri söyledin.. hayatta tek sevdiğim sensin dedin.. senden vazgeçemem herşeyimsin dedin... seni seviyorum aşkımm diye ağladın...

verdiğin sözler vardı.. bu kadarmı sözünün eriydin.. hayatta seçimler vardır diye akıl verdiler bana.. sen seçtin senin seçimindi diye.. ayrılığı ben seçmedim.. sen sadece boşluğunu doldurup egonu tatmin ettin... bense sevdim.. gerçekten sevdim..

şimdi gittin.. bana söylediğin son sözler hala kulaklarımda.. bu kadar ucuza gitmemeliydim.. en azından gözlerime bakıp beni sevmediğini söylemeliydin.. msnden bittiğini söyledin.. bu kadar ucuza gittim..

teşekkür ederim sevgili.. sayende kalbim kekeme kaldı.. kalbim sağırlaştı sayende.. sen yoksun şimdi.. belki başka aşklardasın.. unutmak sana göre kolaydı belki nasılsa biri gider biri gelir değilmi..

hiç düşünmedin ardında bıraktığını... bencilce sadece kendin istiyorsun diye bir insanın kalbini nasılda çiğneyip geçtin.. sana sarılıp uyurken mutlu olduğumu göremedinmi hiç... senin için atan kalbi bir türlü bir yere sığdıramadın..

ve gittin.. ruhumu öksüz kalbimi kekeme bırakarak....