bugün

8 nesil yeni yazarlarımızdandır , hoşgelmiştir.
hoş geldin gel otur.
hoşgelmiş yazar.
en son dün tatlı bir hanımefendiden dinlediğim, nefis terbiyesi söz konusu olduğunda sıkça anlatılan bir hadistir.

kısaca; rabbimiz nefsi ateşe atar ve bir süre yakar. daha sonra çıkarıp sen kimsin ben kimim diye sorar.
- ''sen sensin, ben de benim'' * diye cevap verir nefs.
daha sonra çok soğuk bir yere kapatır ve çıkırıp aynı soruyu sorar. nefs yine aynı cevabı verir.
rabbimiz bu defa nefsi aç bırakır ve tekrar aynı soruyu sorar.
''sen kimsin, ben kimim?''
nefis bu defa '' sen alemlerin yaratıcısı, rabbimsin, bense senin aciz bir kulunum!'' der.

küçük bir itiraf; yalnızca çok aç olduğum zamanlarda benim ve etrafımdakilerin akıbetiyle ilgili derin düşüncelere dalıyorum. açlık empati kurmamaı sağlıyor.

he ayrıca 8.nesil yazarlarımızdan. sempatik birine benziyor. hoşgelmiş.
(#12578788) entrysiyle tebrik ettiğim nesildaş.
sözlüğün en iyi yazarlarından biri olan bu kardeşimizin entrylerini okurken kendimi adeta bi mola yerinde gözleme yiyip ayran içerken buluyorum o derece gerçekçi o derece iyi.
nesildaşımdır, iyi birine benziyo uzaktan.
öyle bir geçer zaman ki dizisinde ki aylin i beğenmeyen bayan nesildaşım.

kendisi de ayline benziyormuş.

ben aylini beğeniyorum ama.

o zaman...

(bkz: noluyo lan bana)
hoşmuş, hoş gelmiş.
moderasyon tarafından sürekli haksızlığa uğrayan yazardır.
seni sevmeyen ölsün yazarı. sen iste destan bile yazarım looooo. *
kardeştir candır. cesur yazardır. *
bayramda, yaşlılar tarafından yanağı vakumlanan yazardır.
orjinal ve deli birinin gazabına uğrayarak seri eksilenen can ciğer kuzu sarmamdır.
(#13942227) "nasıl yani" dediğim yazardır.
(#14023689) lafı sağlam koymuştur. takibi hak etmiştir.
(#14023689)

görsel

aklı başında ve iyi yazıyor. böyle devam eder umarım.
bugün doğum günü olan yazardır. yaşlanmış yazardır. iyiki doğmuş yazarıdır ayrıca.
(bkz: kendi doğum gününü kutlayan manyak)
şakirt mode on

doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, hayırlara vesile olmasını cenabı hak'tan niyaz ederim.

şakirt mode off

doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

(bkz: sözlükteki kardeşler)
(bkz: #14090736) 52 değilde 62 oldugunu bilseydi yarabilirdi dediğim yazar kişisi. *
(#14104112) google amcayla bi görüşme yapması gerekir. ikilememek gerekir, tavşan bu sağı solu belli olmaz. *
fenerbahçeye karşı yıllar yılı her branşta yenilmenin ve geride kalmanın hüznünü yaşayan üzüldügüm cinconlu yazarcık.
(#14160470) 'cincon' '6s' 'eziktaş' diyecek kapasitedeki yazarcıklarla futbol polemiğine asla girmeyecek yazardır. (bkz: öpüyorum penaltıdan)
hesabı silinen kardeşimdir. özlüyorum kendisini eminim ki bu yazdığımı görecektir. yeniden üye ol lütfen dön aramıza.
editasyon: moderasyon kendi isteği ile hesabının silindiğini söyledi kardeşim eğer doğru ise çok ayıp ettin bilmiş ol. *

edit 2: özledim
edit 3: tekrar üye ol.
edit 4: nerdesin lan sen?
edit 5: efsane döndü. *
uludağ sözlük galatasaraylılar birliğine en ama en üye yazardır. (bkz: hiç bu kadar üye olmamıştım)