bugün

ovv şımarıyorum ama. daha az önce twitter sayfamla oynayıp, hayretler içinde "laaan bunu da mı yapmışlar" diye iç geçirirken mesaj kutuma gelen mesaj. aslında böyle tatlı şımartmalara alışkınım ama bunu söyleyen bayan yazar aşırı seksi ve asil olunca ayrı bir anlam ifade etti benim için. heyecanlanmadım değil... ve hatta sanırım egom da okşandı.

bunu söyleyen kızın peşinde birçok sözlük amelesi var. nick altına baktığımda bunu görmem zor olmadı. kız daha geleli bir ay olmamış ama nick altı evlere şenlik. sanırım olayın sırrı iyi yazmak falan değil... güzel olmak. oh jiz...

kız sözlüğe benim için geldiğini, bana mesaj atma fikrinden bile tahrik olduğunu, yazılarımı okurken meme uçlarının küçük bir fahişe gibi sertleştiğini, beni emzirmek istediğini ve model'in diğer masallar adlı albümüne bayıldığını söyledi. etkilendim... ben mesajları cevapsız bırakan birisi değilim azizim. milletin dediğine bakmayın siz, götüm falan kalkmadı. akabinde kıza cevap attım:

"ah azizem, zaman tanrısı izin verirse adımlarıma, çamurlu yolların büyüsü ile çizmelerimi kirleteceğim. ve eğer kader denen seçmeli kitapta yazılı ise kavuşmak, gelip bir fırt emeceğim"

sonrasında kızla çürüsün gelinliğim adlı parça eşliğinde biraz sanal seks yapıp dağıldık.