bugün

Söz konusu ayrılık ise sçtın. Sakın neden ayrıldın benden diye sorma, önce cevap vermez, bir süre sonra hayatında duyabileceğin en saçma ifadelerle ayrılık bahanesini belirtir.

+ilişkiden zevk almamaya başladım
+sevgim bitmiş
+alışkanlık olmuşsun
+seni anlayamamaya başladım.

4/5 sene süren bir ilişki işe bu sıraladığım tüm bahaneler olağan üstü saçma gelir. Lan 4 sene sonra mı anladın bunları sokuk diyesin gelir.
Ya ayrılık sinyalleri veriyordur, ya da ilişki sonrasında bekaretin gittiğini söyleyecektir. Hatta daha boku, hamile olduğunu söyleyecektir. Her türlü sçarsın. Ortak nokta budur.
susss, konuşmaa diyerek susturulması gerekir. ne zaman bu sözü görsem hemen ayrılıyorlar da, ondan söyledim.
bu lafın sonucunda ya ayrılırsınız yada çok büyük bir kavga edersiniz. kendinizi hazırlamanız gerekir.
insanı gereksiz yere geren sevgilidir.
konuşman gerekiyor ise, bunu demekle zaman harcayacağına, direk konuş yani, konuya odaklan. ne gerginlik yaratıyorsun?
büyük ihtimalle ayrılacağını bildirir.
sıçtığının ya da sıçtığınızın habercisidir.
Bunu der demez kalp atışlarınızı hızlandırıp, aceba ayrılacak mı diye düşünmenize sebep olan sevgilidir.
Edeplice ayrılmak istediğini söyleyecektir.
- Seninle konuşmamız lazım.
+ istemiyorum.
- seninle konuşmamız lazım erhan.
+ seninle ömrümün sonuna kadar konuşmam lazım benim. Seninle konuşmak her zaman güzel olacak benim için ama şimdi bunu diyorsan, muhtemelen güzel bir şeyler konuşmayacaksın. O yüzden boşver konuşmayalım. Ben seni ömrümün sonuna kadar hep dinlerim ama izin ver lütfen bugün dinlemeyeyim.
- offff
- seni çok seviyorum.
+ bende seni çok seviyorum.

-true story- *
kritik saatleri başlatan sevgilinin kullandığı repliktir. Sonucunda derin bir elem ve yalnızlık yaşanacağına kesin gözüyle bakılmaktadır.
boku yediğinin göstergesidir. koşarak uzaklaşılasıdır.
nezaket nedir bilen sevgilidir. ben bu cümle yapısını kuran cinsine henüz rastlamadım. türklere özgü olan şekli şudur ki;

-cevap versene lan!
-dur lan konuşcam ben senle konuşcamm.
-senin bacağına sıçarım bekle sen bi konuşcaz.

bu cümle bizi bozar. algımız yanar.
daha sonra konuşalım diye cevap verilip kaçılması gereken durumdur.
görsel
aha sıçtık denilen an.
seninle konuşmamız gerekiyor diye yazılır, seninle ayrılmamız gerekiyor diye okunur.
sıradanlasan bir iliskiye action katarak, hareketlendirmek yada bitirmek isteyen kisidir.
muhtemel konuşmanın sonucu kötü olan bir tavırdır..
tarrağı yedik ben ne yaptım yaaaa diye kuduran sevgildiir, gelsin konuşak neymiş öğreniriz diyemeyen saftirik sevgilidir....
1 yıldır sadece sevişiyorduk artık konuşalım diye cevap verilebilir.
batıl inançlar, yerini bir cehennem azabına bırakmak üzeredir.
gerek yok bn senden ayrılıyorum denmesi gereken durumdur. nitekim karşı taraf ayrılacaktır.
strese sokan, karın ağrıtan sevgilidir.
birazdan ayrılacaksınız demek.