bugün

Sözlük kızlarından biri (ismini yazıp ifşa etmiyim) bildiğin sözlükten mesaj atıp takip etmemi istedi.
Dedim sen hayırdır burda işler öyle yürümüyor diğer sosyal mecralarla karıştırma. Ha bu kafamdan geçenler. Cevap vermedim o ayrı.

Sen de bu kafayla yaklaşma.
Nickaltı isteyen de Bir yazarmış.
takibe takip

anında gt

favlayan kazanıyor

renkdaşlar burda takipleşiyor

boş boş işler.
kimseyi etmiyorum kimsede beni etmesin. ulan kim kimin kuyruğu olmak ister ki.
Kişi istiyorsa takip etmelidir. işi al gülüm ver gülüme dönüştürmek saçmadır. Bu tür muhabbetler için;
(bkz: twitter)
bir tür zorunluluk şeysi bu da. ben sana şunu yaptım sen de bunu yap gibi. ayıp olacak başlıklı şeyler zaten hep bir sıkıcı. kim neyi istiyorsa onu takip etsin. ayıp yok.
bu nedir ya? takip edeni takip ederim gibi. ben kimseyi takip etmiyorum, beni edene de eyvallah. neyin çabası bu takipçi arttırma anlamış değilim.
Genellikle veletlerin, kurduğu youtube oyun kanallarına abone toplamak için videoların altına yazdıkları cümle.
(bkz: takibe takip)
(bkz: abone olana abone olurum)
Takip edeni takip ederim hashtagi nin açılmış halidir
(Bkz: takipedenitakipederim)
Galiba çok yeni çünkü sözlükte kız olup olmadığını soruyor? Tuhaf...
(bkz: kendi nick altını uplayan ezik)
Eğer hala yoksa Çocuk sahibi olmamasını umduğum üye.
Şunu yazmıŞ: (bkz: #33770310)
Normal bir insanın mini etekli çocuğunu kucağına aldığında tahrik olabileceğine inanıyor. Diyelim ki bir baba, kızına mini etek giydirmedi. Hatta Kapattı. kazara çocuğu çıplak görse, kendine hakim olamayıp tecavüz edebilir yani öyle mi?

Böyle zihniyetler acil tedavi olmalı.

görsel
Donuza alinmasi gereken igrenc zihniyetli pis trol.
Suriyeli ümranın abisi iç kanamadan ölmüş
Ne işin var benim burda yanlış yere tıklamışım.
birazcık ben yazar.

yalnızlıktan kızışmış durumda.
kudurduğumu iddia eden bir yazar arkadaşımiz.

ehehe.

biraz öyle knk haklısın.
Neden böyle bir şey yapıyor bilmiyorum. Burası sözlük, twitter değil.
beni takip etmekte olan yazar.
12 yaşında bir çocuğu kucağınıza almayın falan şeklinde bir enry girmiş yazar. şimdi normalde pek nickaltı falan işim olmaz da, hele bu tarz insanlara, fakat pek keyfim yok bi gece ondan yazayım dedim belki. eğer temiz bir kalbi, güzelliğe çalışan beyni var ise bu yazarın, ben insan degilim. erkeklere guvenmiyebilirsin, fakat guvenmeme olayına kendinden başla bence. neyse, umarım bir gün düşüncelerin temizlenir.
nick altı girilmesini istemeyen bir yazar.
Instagramda paylaşımların altına yazılır.
Adam gibi adam. Çok konuşkan ve sosyal biri olsa gerekki kelimeleri hiç bitmiyor. Tabi yazdıklarının hepsine katılmıyorum bu arada. Ama fikirlerini söyleme hakkına saygılıyım.
görsel
Peki.
takibe takip anlayışını benimsetmek için bize gönderilmiş yazar.

edit: şu sıralar ciddi bir pr çalışması içinde bulunmakta.
Nickiyle mesaj veren ve nadir bulunan bilgi verici, sol frameyi sürekli aktif ve hareketli tutan, sözlüğün akışını sağlayan yazar. Aynı zamanda sözlükteki takip sirkülasyonunu en iyi şekilde kendisi üzerinden sağlayabilmektedir. iyi yazmalar.
daha kotu versiyonu icin:
(bkz: seninkileri beğeniyorum sen de beğen)

biktim bu tiplerden. twitter da takipci dilenilir face ve instagramda begeni... sozlukte bari olmasin bu tipler.

seri arti oy verenlere gicik oluyorum. arkadas belki ben hakkimla arti oy almak istiyorum. okumadan niye seriye bagliyon?