bugün

Böyle bir öküz erkeğim vardı. Seni seviyorum dedim bilerek vereceği tepkiye göre tekmeyi basacaktım. Sus ya yazdı. Tamam dedim engelledim. Eşcinselim ama erkeğin öküzüne tahammül edemem sevmiyorsan ayrıl.
gene iyi demiş, ya "benim seni sevmekten daha mühim işlerim var" deseydi?
kız cesaret etmiş, duygularını ifade etmiş. helal olsun. iyi geceler yazmanızla yıkılmaz böyle cesur kızlar
Ne o yoksa kötü geceler mi yazması gerek, bilinmez?

Şu kadın milletine akıl sır ermiyor.
Durup dururken bir kadının bir erkeğe "seni seviyorum, canım, cicim, aşkım vb" demez. Ben duymadım, görmedim, yaşamadım.
Diyenler mutlaka vardır...
Unutmadan: evlilik aşk ilişki varsa ve uzun süreli bu ilişkiler yaşandığı için denmiştir. Yoksa günümüzde popüler kültürün teknoloji iletişimin getirdiği bir anlık kısa süreli Yaz aşkları benzeri durumlar kast edilmemiştir.

Neyse, konumuza dönelim....

Kadının "seni seviyorum" yazması ile karşılığında "iyi geceler" cevabı alması fırtına sonrası çıkan sessizlik dinginlik durumu gibidir.
Bu durum bize öncesinde çıkan fırtınayı veya çıkar durumunu anlatır.

Örn: erkek veya kadın gece çalışıyor ya da o an başka yerlerdedir.
Kadın - canım, hafta sonu dediğim filme gidelim mi?
Veya
Canım, hafta sonu abimlere gidelim mi?
Aslında karar verilmiştir, gidilecektir. Nezaketen adet yerini bulsun diye erkeğin fikri alınır gibi yapılmaktadır.

Erkek sevmediği bir filme ya da hoşlanmadığı birine gitmek zorunda olması, aslında arkadaşlarla toplanıp bira veya rakı balık eşliğinde maç izlemek istemektedir.

Erkek- başka bir gün gitsek...
Kadın- vizyonda fazla kalmaz, havalarda güzel bu hafta...
Veya
Yengemle konuştuk, hazırlık yapıyor kadın ya...

Erkek bu kelepçeden kurtulamayacağını bildiğinden şansını denemek istemiştir.

Erkek- tamam canım olur, gideriz.
Kadın- seni seviyorum.
Erkek- iyi geceler.

Böyle bir durum yaşandığı için gayet normal bir durumdur.
onu bile yazmadığım olmuştur. aşkmış sevgiymiş daha iyisini bulana kadar. bunu ben biliyorum, bu cümleyi kurduğuna göre o bilmiyor, öğrenir zamanla. bugün size bu cümleyi kuran bazı sebeplerden ilişkiniz biterken ''keşke seni hiç tanımasaydım'' dediğinde anlarsınız.
tipik ergen muhabbetleri görmediğim şey değil .