bugün

tonlama ile alakali olan farkdir.
fark yoktur, ikisinin de sonu seksle biter.
Seni seviyorum hep daha samimi gelmistir.

Seviyorum seni "hani sevmiyorum da solemek zorundayim hatrin kalmasin bari" gibi gelir.
seni seviyorum kalpten gelebilir ama seviyorum seni kesin penisten geliyordur.
birisi düz cümle diğeri de devrik cümledir.Devrik cümleler ile şiir yazabilirsiniz.
seni seviyorum sevgiliye(hepsine değil tabii),seviyorum seni yakın arkadaşa söylenir..arada görünmeyen bi uçurum vardır
Seviyorum kiz seni derse adam mesela daha bi icten ve samimi olur.bence yani.
Şiirsel anlatımda seviyorum seni daha dokunaklı dursa da günlük hayatta seni seviyorum'un kullanılması daha doğrudur; çünkü Türkçe, kurallı cümle sever efenim.
Fark yoktur.

ikisini de duyamadik aq.

Edit: pardon gençler biri çok sık ilk kısmı söyler eheh. Yirim.
hulya kocyigit in filmde ediz hun a seviyorum seni dedikten sonra adamin gozlerinin kor olmasi , bu sozun sakincali oldugunu gosterir. sonra kor psikolojisi ile trip atmalar kendinden sogutmalar devreye girer. kiz kacar sonra adamin gozleri acilir. yani gereksiz kelamlar etmeyelim.
Seni seviyorum duygusal, seviyorum seni ise daha haşin daha sert daha seksidir.
seviyorum seni şiir seven erkeklerin işidir.
seni seviyorum seçmece gibi oluyor. seviyorum seni ise daha özel.
seni seviyorum sonuca koşar.
seviyorum seni ise muziptir.
Aslında duyguların, dile kural olarak yansımasının en güzel örneğidir.

Şöyle ki; türkçede yüklemden önce gelen öge, vurguyu üzerine alır. Eğer, yüklemi vurgulamak isterseniz onu cümlenin başına alırsınız.

"Seni seviyorum." Dediğiniz zaman vurgu sevilen kişidedir. Yani vurgulanan, gönül kapısını aralayan ve sevme işine sebep olan sevgilidir. Cümlede Yücelen, yüceltilen "sevgilidir". Yani o olmasa "sevgi"nin olmama ihtimali vardır. Sevgili, yaşama sebebidir...

"Seviyorum seni!" Dediğiniz zaman vurgu, sevme işindedir. Yani, burada sevgili değişkenlik kazanır ve değeri azalır. Şöyle ki, Seviyorum seni, onu, şunu veya bunu... yani aslolan benim işte, "seviyorum". Böyle bir yeteneğim var. Sen kimsin ki!..

Bir de seviyorum seni ekmeği tuza banıp, banıp yer gibi; vardır. Ona hiç girmeyelim, yamuluruz. *
Birinde arzu edilen öndeyken, diğerinde arzu daha doğrusu sevmek öndedir ki asıl olan arzudur. Seviyorum seni, siker atar...
Çokta önemli değildir. Önemli olan sevişmek.
Seviyorum seni den sonra ama kelimesi gelebilir. Seni seviyorumdan sonra gelmez.
Bi sana seviyorum kadar agir degildir.
''Seni seviyorum'' genelde açıkça bir kişiye olan sahte-gerçek duyguları açıklayan 2 kelime iken ''seviyorum seni'' ise daha çok arkadaş çevresine karşı yapılan bir yardımda karşıdaki kişinin yavşakça ''seviyorum lan seni'' demesidir.
seni seviyorum sevgiliye söylenen ve cesaretin en doruğa çıktığı aşamadır. seviyorum seni ise kardeşimsin ama bak olacaklar sana bağlı anlamına gelir
iki kelimenin yerinin değişmesinden çok daha fazladır. ikisi de bambaşka anlamlar içerir. Duymak anlamında; Biri güldürür, öbürü öldürmese de süründürür.
cümle devrik oluyor. başka bir şey yok.
Seviyorum daha içten be.
Saçma bulduğum bir sorunsaldır. Yazar açacak başlık bulamamıştır.