bugün

sevgi kıtlığı yaşanan bu dünyayı şenlendirecek 90 sonrası neslin en güzel şeyidir bu. birden fazla insanı aynı anda sevebilmek.. eşsiz, muazzam, tanrısal..

görsel

yanılmıyorsam bu 90 sonrası nesil radara girmezden* evvel bu multi sevgili olayı bu kadar yaygın değildi. elbette bunda facebook, twitter gibi sitelerin ve tam anlamıyla deccal görevi yapan internet'in de marifeti var. ama konumuz insan.

şimdi bir erkek, 5 kıza aynı anda sevi seviyorum diyor. bu kelime anlık da olsa karşıdaki insanı mutlu eder. kızlar da kendi doğaları gereği 10'ar kişi ile aynı anda flört edip bunlardan 5 kişiye "seni seviyorum" mesajı atıyorlarsa; toplamda 25 kişi o anda sevildiğini hissediyor. 25 kişi gülümseyerek ekrana bakıyordur. işte bu mutluluk bir tek erkeğin seni seviyorum mesajından yayılıyor dünyaya.. belki benim sevgim de dönüp dolaşıp senin cebine* girmiştir?

bir de sevgi yok diyoruz dünyada..
Doyumsuzluk.
En güzelinin elif olduğu bir gerçektir.

Deneyimle sabittir.
devamında bu mesajı on kişiyle paylaş falan da demesi beklenir. sevgi yumağı olalım, sarılalım sıkı sıkı. *
isimlere bakilirsa antebin hanobasi koyunde suregelen olaydir.
Brezilyalı birini seven yazar beyanı (bkz: ricardo izecson dos santos leite kaka)
toplu sms içeriği.
bir taşla kuş sürüsü vurmak.
(bkz: kırk yapar)
"ok kib bye" cevabı yağmasına sebep olabilecek bir mesaj.
günümüzde olan gerçektir. bunun ibne versiyonu olduğu gibi kaşar versiyonu da vardır.
görsel
(bkz: kisaca d a z e h)
görsel
Grup mu yapmış? Hi... 1 dk sen hangisini seviyorsun genç? * Kafası karışık bir bireyin isyanıdır. Hepinizi seviyom ulen! Diyip üstlerine atlamasın da kızların.
Zeynep ile elif olmasaymış ibrahim tatlıses in attığı bir toplu mesaj olabilirmiş.
photoshop eseridir.

lan sallama aq, 51. mesaja gelmişsin yeni mesajmış gibi anlatıyor bir de.