bugün

sizden ayrılmak için bahaneler üreten kızdır. ulan seviyorsan nasıl seviyorsun diye sorulması gerekir. seven insan her şeyi ile sevmez mi diye sorarlar adama..
sevmeyen kızdır yalan söyleyen kızdır başka erkeğin koynuna giren kızdır aldatan kızdır kahpe kızdır kaşar kızdır ve kesinlikle vurduran kızdır.
kafası karışmış kız olabilir. ama baya bi karışmış.
-seni seviyorum ahmet ama yapamıyorum.
-neden?
-mehmeti de seviyorum.
dünyanın ne kadar acımasız, duyarsız, kıymet bilmez olduğunu ilk elden öğreten sözdür. orospuluğun ilk aşamasıdır kızlar için.
''Tamam yapmayalım sevmeye devam et ama olur mu?'' denilesi kızdır.
Logout yapilmasi hatta shutdown edilmesi gereken kizdir.
uzak durulması gereken kızdır, çünkü neyi yapamadığı hala gizemini korumaktadır.
seni seviyorum ama sensiz yapamıyorum diyorsa alınıp özenle saklanası sevilesi kızdır, böyleleri kaçırılmamalıdır hemen yıldırım nikahıyla alınmalıdır.
Vajinismustur.
belki de yemek yapmasını bilmiyordur .
(bkz: çok mu salağımdır)
bi siktir git denilesi kızdır. öyle bahaneler kaldı mı artık ya?
gayet normal bir kızdır. sevgi her şeyin çözümü değildir en nihayetinde. kafalarınızın uyuşmadığını, hayat tarzlarının örtüşmediğini ve asla örtüşemeyeceğini, karakterlerinizin inanılmaz farklı olduğunu ve bunun gibi bilimum şeyi fark etmiş ve ilişkinin devam etmesinin olumsuz sonuçlar doğuracağını düşünmüş olabilir.

eksileyin şimdi. buna hazırım.
Seni sevmiyorum diyen kezodur.
öncelikle, true love never die demiş ada insanları.

şimdi seviyorum ama yapamıyorum diye bir şey söz konusu değildir.
çünkü sevdiğin halde arkanı dönüp öylece gidemezsin.
ıssız kadın triplerini bırakarak daha realist düşünmesi gereken hatundur.

ben seni artık sevmiyorum daha yerinde bir cevap olabileceği gibi karşı tarafın da içini soğutur ve dahi acısını azaltır.
seviyorum ama olmuyor derseniz koca koca zincirlerle o erkeği kendinize prangalarsınız.
o erkeğe de ayıp !
seni seviyorum ama seninle yapamıyorum diyen kızdır. *
ettiğin lafa bak, gırtlağına basan mı var? defol git, denilecek kızdır.
neyi yapamadığını belirtirse iyi olur. yok yani sevenler ne yapıyorda yapamıyor? sevgili dediğin gezersin tozarsın, konuşursun bazen coşarsın. yani bunlar gayet insani ve herkesin yapabileceği şeyler. tabi fantezi dünyaları nedir, ne istemiştir bilemeyeceğim o durumu.
vardır bir derdi. sorun sorgulayın soruşturun. bırakıp gitmeyin.he baktınız yok ardında bir şey.kader kısmet deyip yollarınızda yürümeye devam edin.
Seni seviyorum ama tuvaletimi yapamiyorum diyen igrenc kizdir.