bugün

Bi bahanem yok aslında ben hazırım ilk gün ki gibi.
intihar etmek istememem.
bak bedevi ömrümün geçen yıllarına bakıyorum , neler neler yaşamışım.

babam ölmüş , annem şuan felçli yatıyor mesela. konuşma yok , hareket yok...
beni tanıyor mu inan bilmiyorum.
4 kardeşiz her birimiz ülkenin başka şehirlerinde.2'si boşanmış , 1'i trilyonlukken iflas etmiş.

çok yarım kalan aşklarım var.
hepsine burdan şükranlarımı sunarım.
ihanetine uğramadığım dostum kalmamış mesela..
bir insan hep mi yanlış ata oynar amk.

tutturamamışız işte.olmayınca vallaha olmuyor be.

büyük hastalıklar atlatmışım örneğin..zaten rahmetlik babam derdi sen küçükken ölmeliydin de ne biçim bir azimse tutundun hayata.
ve anlatmaya takatimin olmadığı kamyon yüküyle şey.

vesselam
beni bunlar öldürmemiş ,
bu saatten sonrakilerin gücü yetmez.

aklında intihar fikri olan varsa
samimiyetimle söylüyorum
direnin.
kardeşim. O olmasa da etmezdim gerçi, inancıma aykırı bir defa.
Geleceği merak etmem ve ölmenin yaşamaktan çok da iyi bir seçenek olmadığını düşünmem. Tabi bir de işin dini boyutu var.
"Yaşamak güzel be aga" düşüncesi.
bu dünyada çok çektim bari öteki tarafta çekmeyeyim.
yaşam sevinci.
küçücük bir umut.
5 aylık oğlum ...
Ne denli yıpranmış olsa da, hayatla aramızdaki güçlü bağ..
Ve elbetteki sevdiklerimiz...
intihar değil zamanım gelince göçüp gittikten sonra, geride kalan sevdiklerimin benim için ne kadar üzüleceklerini, harap bitap olabileceklerini düşündükçe bile hönkürerek ağlamışlığım vardır. Ne intiharı?!?!
Allah'ın verdiği canı, ben alamam.
sadece annem.
intiharı saçma bulmam alıkoyuyor. Düşünsenize intihar ediyorsunuz; ister inanan biri olun, isterseniz inançsız başınıza kötü birşey geldi diye ya da bazı sorunlarınız var diye kaçmak mı tek çözümünüz? intiharı göze aldıktan sonra kimseyi kandırmayın annemi düşündüğümden intihar edemiyorum ya da inancım yüzünden falan diye. Korkuyorsunuz! intihari düşünüyor ve bir bahanenin arkasına saklanıyorsanız, sadece korkuyorsunuz demektir. Ama unutmayın sadece kaybecek bir şeyi olanlar korkar, bu yüzden kaybetmekten korktuklarınıza sımsıkı sarılın.
Küsüp, bırakıp gitmek istemiyorum. Kalıp mücadele etmek istiyorum.
Dini inancım sanırım.
kedimi cok seviyorum onsuz sıkılırım ben olursem.
(bkz: inanç)
sevdigim kıza 14 şubatta napcaksın dedim sevgilimle buluscam dedi olabilirmi boyle sey vicdansız kız zalımm kız .
sevdigim kıza 14 şubatta napcaksın dedim sevgilimle buluscam dedi olabilirmi boyle sey vicdansız kız zalımm kız .
Arkamdan annemin çok üzülecek olması.
nice sıkamadığım memecikler, koklayamadığım vajişler, tokatlayamadığım popolar.

Tokatlayacak çok popo var arkadaşlar.
inancım.
inançsızlık. her hangi bir inancı kabul etmiyor olmak. canlı ya da cansız şeylerin sadece mekana dair veriler olmadıklarının bilincindeyken yaşama yanım ağır basmakta.
Geleceğim ve kendimle alakalı hayallerim var. Eğer canıma kıyarsam eminim sevenlerim vardır üzmek istemiyorum. Mutluyum. inancıma aykırı bunun vebalini kaldıramam. Kardeşimin benim için ağlamasını istemem hiçbir şekilde. Birde hiçbirşey için intihar etmeye değmez. Aklıma en son gelecek şey olur intihar etmek.