bugün

bu sözü onunla yüz yüze ciddi bir şekilde iken duyunca beyninde vurulmuşa dönersin . istemeden gözlerin dolar , bir daha onu görmek istemezsin , herşeyin yalan olduğunu düşünürsün kendinin kandırıldığını ve ne kadar saf birisi olduğunu zannedersin . Ama bu sözü söyleyen bazen yalan söylemiş de olabilir sırf acı çekmemek yada seni daha fazla üzmemek için . Öyle bir yaralayıcı sözdür .
gayet dürüst bir acıklama cümlesidir, herkesin yapamayacagı bir eylemdir gunumuzde.
bazen sadece acıtmak için söylenir.
kendini inandırmak için söylenir.
sevmediysen niye birlikte oldun lan o zaman sorusuyla ekarte edilecek itiraf.
Yaralayıcı söz demek aslında , öyle bir sözdürkü insanın afedersiniz o an ağzına sıçar atar , o an o kişinin kafasını alıp asfaltta süresin gelir ama yapamassın sonucta seversin her zamanki gibi gidersin duvar kenarına '''''' tavuk gibi durursunuz .
bir insana söylenen en ağır sözdür. bu söze verebilecek cevapları yutarsın, konuşamazsın ve sen artık yaşayan cesetsindir.
-ben zaten seni hiç sevmedim ki.
-iyi bok yedin,ne diyim afiyet olsun.
görsel
http://galeri.uludagsozluk.com/r/490491/
The great gatszby deki diyaloğu akla getirir:

-seni hiç sevmedim!
+hiç mi? ayakların islanmasin diye seni kucağımda taşıdığım günde mi sevmedin? Peki hasta olduğunda yanında bi tek ben vardim o zamanda mi sevmedin? Evlendigimiz gecede mi sevmedin? hiç mi?

bunun cevabını veremiyordu filmde kız. Adamı susturdu. Gerçekte ise yarar mi bilmem..
Sadece bir teselli cümlesidir. Avunmak için birebirdir.