bugün

Karaktersiz olduğunu gösterir..
(bkz: yaparlar) kadınların verdiği büyük büyük sözlere güvenmeyin ertesi gün tam tersini yapabilirler.
Seni asla bırakmam sensiz yaşayamam sen benim herşeyimsin diyen kişilere itibar etmeyin en yakın zamanda terkedilmeye hazır olun.
karakteri yoktur.
yukarda bir yazar da yazmış. seni asla bırakmam, seni üzmem , kırmam vb. şeylere itibar etmeyin. biz ne vaatler duyduk. söze değil icraate bakın.
Yeri geldi kadınlar bıraktı yeri geldi asla dediğim halde ben bıraktım.

ilişkinin büyüsüne kapılıp karşında ki kişiyi tam olarak tanımadan birazda romantizm katmak adına sarf edilen söz.

2 ay sonra engeli kaldırır çok dert etmeyin.
Ne bekliyordunuz ki?
Her şeyi yerle bir etmeye bayılıyorsunuz he. Yalansıniz anlattıklarıniz palavra hissettikleriniz kandırmaca..
görsel
Şaşırtmadı..
Sebebi hakkinda net bilgi sahibi olmamakla beraber bizim kizlar bir turlu olgunlasamiyorlar. Yani bunu yapan kizin lisede henuz kendini tam olarak cozememis duygularindan emin olmayan bi kiz olmasini bekleyebilirsiniz ama hayir bu harekti 28 30 yasindaki bir kadin bile yapabiliyor. Kotu durumdur. Zaten boyle kesin kesin konusan herkes hayati okudugu ask romanlari veya izledigi yaz dizileri gibi saniyor. Ciddiye alip inandi iseniz birazda sizin sazanliginiz.
Çok var böylesi. Sözüne itibar etmeyin.
Ne iddialı cümleler kuruyorsunuz siz de be. Geleceği mi gördün de kurdun bu cümleyi arkadaş.
Bundan daha kötüsü "yalvarırım beni bırakma" diyen kızın haftasına terketmesidir.

Olur öyle yani.
durup dururken engel atmamıştır bence.
Engellemem demedim rehberden silmem dedim.
O sözü yutturacak başka bir enâyi daha bulmuştur emin ol...

(bkz: kimse vazgeçilmez değildir)

(bkz: siken bayan)
Valla haketmeyen yemez o engeli.
Kızlar öyle ergen erkekler gibi ota boka engellemez. Az ötede durup sorgulayın kendinizi.
Hiçbir şey söylemeden engel atan insan hâlâ büyüyememiştir kimse kusura bakmasın.
Sevgilisi yaptıysa napsin atacak tabi sende hayret bisiysin Sevgilisi yanından gidince kaldırır bekle.
Seni asla bırakmam lafina inandıysan geçmiş olsun. Bu hayattan daha alacağın çok dersler var demektir.
bugüne kadar 20 tane kız bana seni üzmem niye üzüyüm sen gibi iyi efendi birini bulduğum için çok şanslıyım cart curt evlenmeye gelince hepside terketti zengin kocaya gittiler.

engellemeyi bırak telefon nosunu sosyal medya hesaplarını kapattılar anında. arkadaşlara dalga konusu oldum kızlar şairleri sever müteahhitlerle evlenir diye. kızlara inanmayın hayatları yalan.