bugün

devamında bir de ''hem hayatımda artık hiç kimse olmayacak ki zaten '' diye ekliyorsa, bariz ayak yapıyordur. pazartesi başlayan salı günü biten diyetler gibidir tüm bu söylemler inanmayın!
beni hiç görmesen daha iyiydi diye yanıtlanacak cümledir.

Arkadaşı olarak görüyormuş, bak sinirlerim zıpladı yine.
Yine farkına varmış gormus seni. Hiç görmeyenler, yokmussun gibi davrananları da var.
görsel .
görsel
Dinlenilmemesi ve halen kıza yürümeye devam edilmesi gerekir.
Zafere giden yol zorludur beyler.
istemem yan cebime koy taktiği. *
haydaa denilesi durum.
+cengizhan seni arkadaşım olarak görüyorum
-bunuda görüyonmu
+cengizhan sok yerine şunu
-dön arkanı.
istediğimde yanımda ol istemediğimde git demenin başka bir versiyonudur. Hay senin kedi canını...
Lise hayatımın içine eden cümledir. Ben lise hayatım boyunca fazla seven veya aşık olan birisi değilimdir. Ama o kızı görene kadardı tabiki bu gördük sevdik işte tabi ondan sonra her çok sevenin başına geldiği gibi karşılık bulamadık. Tamam ona eyvallah ama neden bana seni arkadaş olarak görüyorum diyosun ki işte bunu anlamıyorum. Senden hoşlanamadım de, anlat yani bana benden hoşlanamadığını, sevemediğini ben kırılmam ki böyle şeylere nihayetinde bu dünyada benim sevdiğim kişi beni sevmek zorunda değil ki. Geç karşıma doğru düzgün anlat sevdiğin varsa söyle sevdiğim var diye, hoşlandığın varsa da söyle. Ama böyle seni arkadaş olarak görüyorum gibi saçma sözcükler söyleme. Eğer bu dünyada seviyosan seviyorum diyiceksin mertçe sevmiyosanda mertçe sevmiyorum diyiceksin. Burdan herkeze sesleniyorum eğer sizi birisi seviyorsa ve siz onu sevmiyorsanız sakın ona onu kırmamak için yalanlar söylemeyin. Gerçeği söyleyin siz ona gerçeği söyledikçe o sizi zamanla unutucaktır unutmasada sizi kötü biri olarak hatırlamayacaktır. O yüzden sonucu ne olursa olsun gerçekleri söyleyin yoksa sonucu çok kötü olabiliyor.
kendime onu dedirtmeyecek kızlarla takılmam bu yüzdendir.
Arkadaş arkadaşa öyle bakarmı dedirten laftır.
Ya ben bütün arkadaşlarımdan hoşlanıyorum ya da dünya üzerindeki bütün karşı cins beni arkadaş olarak görüyor amk diye düşünmemi sağlamıştır yıllarca.
bizi bitiren o söz.