bugün

Çok acayip bir olay olsa da bunu anlatacağım.

Çocuklukta felaket bir televizyon izleyicisiydim öyle ki televizyonda bazen programı değişip reklamları açardım reklamları inceler kendi kendime yorumlardım en sonunda öyle ki hangi reklamdan sonra hnagi reklamların çıkma ihtimalinin daha yüksek olduğunu falan bilir hale gelmiştim. * Derken bişey fark ettim çocuk bezi reklamlarından sonra bir ara hemen arkasına bayanlar için ped reklamları geliyordu, ben bu ikisinin farklı şeyler olduğunu bilen şahıs bir anda kafamda şimşekler çakmaya başladı nasıl ya biraz büyünce bizde mi ped takıcaz diye düşündüm korkuya kapıldım, sonra kendimi rahatlatmak adına erkek ped reklamı yok diye düşünmeye başladım.

Tüm o karmaşayı atlattık derken bir gün annemler bana zorla tayt giydirdiler olum donuyosun giy bunu pantalonunun altına üşüme diye ama ben o taytla utanıyordum ama biliyordum sınıf arkadaşlarımda giyiyordu bu meredi pantalonun altından. Sonra bizim ped mevzuu aklıma geldi, acaba erkekler utandıkları için mi hiç reklamı erkek pedinin dedm kendi kendime ve bu bana mantıklı geldi o an. Fakat bu esnalar benim hiç bir fikrim yok kızların özel günleriyle alakalı olarak, ben o pedlere o yaşta hala büyük küçük ne geliyosa salıveriyolar gidiyo sanıyorum. Neyse içten içe beni bi büyüme bi ped korkusu sarıyor öyle böyle değil resmen korkuyorum büyümekten. Gel zaman git zaman biz büyüyoruz ve pedle alakamın olmadığını farkediyorum ve lisede kızların çantalarında falan pedler görüyorum ve işte o an kendi kendime diyorum ki "lan olum mal mı lan bunlar gerizekalılar hala altlarına işiyolar lan yuh bee ulan kız milleti ne pis milletmiş be" diyorum.

Bu ped olayının kızların bi parçası olduğunu idrak etmiştim ve o mantıkla kızlara karşı enteresan bi bakış açısıyla senelerimi geçirdim onları her fırsatta ezdim.

Üniversiteye kadar hiç bitşeyden haberim yoktu kızları o şekilde kabul etmiştim artık, derken üniversitede bir arkadaşımın bana özel günümdeyim demesi ile kafam karıştı. Nedir bu özel gün muhabbeti diye merak ettim sordum özel gün işte diye bir cevap aldım. Durmadan ne olabilir diye düşünüyodum bu işi en iyi bir kız bilir diyerek liseden bir kız arkadaşımı arayıp ne demek bu ya diye sordum aldığım cevap "git sıcak çikolata yap yanına da bitane majezik al öyle git kızın yanına". Neden yahu neler oluyor diye sorduğumda "lan sen özel günün aybaşı olduğunu bilmiyor musun" dedi, bende "aybaşınında ne olduğunu da bilmiyorum" dedim sonra önce dalga geçip durumu izah etti.

O an ölecek gibiydim, senelerdir onlara gerizekalı dedim, onları böyle benimsedim, her fırsatta ezdim fakat asıl salak ben mişim diye düşündüm. Nasıl terliyordum, başımdan kaynar sular dökülmüş gibiydi, kendimi o kadar kötü hissetmiştim ki meditasyona ihtiyacım vardı hemen bara koştum, tek başıma içip bu konu üzerine düşündükçe düşündüm, düşündükçe yaptıklarımdan pişman oldum, pişman oldukça içtim ve başım döndü boynum büküktü, kafamı kaldırdım ilk gördüğüm kızın yanına gidip senden ve tüm hemcinslerinden özür diliyorum dedim zaten salaklığı hat safhada hisseden ben iyice salak durumuna düşüyor yerin dibine geçiyordum, şükür ki barmen tanıdığım bir abiydi aldı beni kahve yaptı kızdan özür diledi.

O gün bu olay öyle kapanmadı, kapanamadı bak yine gelmiş aklıma, hala daha içimde bir burukluk var, aklıma geldikçe kendime gülerim ağlarım acısını yaşarım vay arkadaş derim. *
Çoğunun salak rolünü çok güzel oynamalarından ötürü gelen yanılgı.
Ama safkan salaklar da yok değil . Esra,Ceyda,Cicişler.