bugün

bu şarkının izel versiyonunda teomanın girip de söylediği yirmi otuz saniyelik bir kısım vardır. teomanın söylediği belki de en güzel dörtlüktür bu.

sıkı bir yağmur yağsa şimdi
beni de oluklardan akıtsa
sonra denize karışsam hayır
ya o beni çağırırsa?
loretta chase kaleminden çıkmış mükemmel bir aşk romanı okunması şiddetle tavsiye edilir.
yıllar sonra bile "ilk günkü tazeliğinde" duygular uyandırabilen şarkı.
türk popunun en güzel şarkılarından.
zaten bildiğiniz gibi seks sells.
türkiye için de sezen aksu'ya fln bakarsak tamamen gerçek bir söz. toplumumuz seviyor böyle şarkıları.
teoman' ın dinlenmeye doyulamayan şarkılarından. izel' in yorumu daha bir güzel olmuş. müthişsin teo' m.
teoman'in muhtesem sarkilarindan sadece bir tanesi.
--spoiler--
- teoman sence kaç karı sikmiştir?
+ senden önce mi, senden sonra mı?
--spoiler--
--spoiler--

yalnızım uçurum kıyısında,
hayat ve ölüm arasında.
tüm hayatım akıp geçiyor,
ayaklarımın altında.

--spoiler--
teomanın 2003 yılında çıkardığı teoman adlı albümünde yer alan şarkı. kuşkusuz en iyi şarkılarındandır.
başka birinin yanında başka bir kişiyi düşünerek dinlendiyse bir daha asla eskisi gibi anlam vermeyecek teoman şarkı. şarkı da bunu anlatıyor zaten.
http://youtu.be/0nvfsNzV3Vc
söz müzik teoman' da ki şekli daha güzel olan şahane teoman şarkısı.
' sıkı bir yağmur yağsa şimdi, beni de oluklardan akıtsa... '
su yagmurlu havalara ilac gibi gelen
muhtesemt eoman sarkisi.
teomanin muhtesem otesi sarkish.
dinlerken ard arda yaktigim sigaralari sayamadigim sarki.
Bayildigim teoman sarkisi.
muthis teoman sarkisi.

daha kac vucut gerekli
benim seni unutmama.
elalem sevgilisinden ayrılıyor derdi bizi geriyor.

(bkz: teoman)
(bkz: emre aydın)
Canli dinlenildiginde insanin amina koyan sarki. O kadar kalabaligin icinde herkes mi yalnizlasir bir anda? Herkes mi sükûnet icinde aklina bin turlu hatira gelerek dinler bu sarkiyi?

Insan uzerinde biraktigi etki herkeste ayni. Bunu gordum...
Daha kaç vücut gerek bana.. Benim seni unutmama.. Diye devam eden Teoman' ın müthiş sesiyle bütünleşmiş müthiş şarkı.
Öncesi sonrası yoktur, bunlar yalan dolan. Öncesinde sonrasında bir şey olmaz o arada olan sene olur. Uyandırayım.
https://www.facebook.com/...05&type=1&theater
before me, after me
eşlik edince daha da güzelleşen şarkı.
Tabi kulakta kulaklık varken yapılmalı.
daha kaç vücut gerek bana
benim seni unutmama.

enfes bir teoman şarkısı.
gecenin içine eder. evet.
masalsı bir müziği olan teoman şarkısı.
değişik hayaller uyandırır insanda bazen yağmurda sığınılan bir barda içilen bira bazen soğuk rüzgarlar eserken deniz kıyısında bazen de gece vakti sokak lambaları altında yürürken yağan kar gibi.
bu çığlık çığlığa dalgalar
ve hüzünlü güzel martılar
rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime.

şarkıyı dinleyen ve istanbul'da yaşayan bir kişi şüphesiz ki boğazdaki vapur yolculuklarında martıların çığlık çığlığa uçuştuklarını bilir ancak şarkıda tam tersine martıların hüzünlü ve güzel olduğunu söylüyor teoman. ve mevsim kış değilse, lodos yoksa boğaz oldukça sakin olmaktadır ancak teoman dalgaların çığlık çığlığa olduğunu söylüyor.

şarkının bir melankoli havasında olduğu gerçektir ve teoman şüphesiz ki bizim alışık olduğumuz düzenin tam tersini söyleyerek şarkıyı hüzünlü hale sokmuştur, iyi de yapmıştır.

teoman'ın en güzel sözlere sahip şarkılarından biridir benim gözümde.