bugün

seni istemiyorum bi şekilde avutayımda git artık düşüncesinde olan dişinin sarfettiği cümle.
kibarca siktir git demenin bir yoludur.
(bkz: ben seni arkadaş olarak seviyorum)
benden daha iyilerine layıksın cümlesinden önce gelen cümledir ... bu cümleyi kuranların cümlesinin amk...
Başından savmak adına, Akabinde abi demeyi deneyecek olan bayan sözüdür.
Ve de okunanın aksine, övgü niteliği bulunmayan bir sözdür, hatta Duyulduğu anda kötü hissettirir.
Tipim değilsinin başka versiyonudur. Bu şekilde incitmeyeceğini sanırsın.
diyenler yaş kemale erince senin gibilerini yana döne arayacaklar ama iş işten geçmiş olacak büyük ihtimalle. sen artık karşı cinse zaten azıcık olan güvenini kaybetmiş, sevmediğin, tamamen ailen istiyor diye diye en iyi ihtimalle mantık evliliği yapacaksın, bu lafı sana söyleyen de büyük ihtimalle kafasını taşlara vuracaktır, bunlar olan şeyler, hatta çokça olan şeyler sebebi; tamamen yurdum kızının aklının bir karış havada olması, ne istediğini bilmemesi, ileriyi görememesi, kısacası kitap okumaması.
hanım arkadaşımız burda bu saatten sonra şansın yok demiştir lakin ben bunu telefonda tanıyamadım dedikten sonra anladım.
ama ben sikilmek istiyorum diyen kız beyanatı. mecazi anlamda tabi. yoksa iyi adamlar seks yapamadığından değil.
büyük ihtimalle söyleyen kişinin inanmadığınız ve size güzel şeyler hissettirmeyen tek sözüdür. ilk ve/veya son sözü de diyebiliriz buna. kalbe nüfuz etme süresi bakımından söyleyen kişiyle yarışabilecek potansiyeldedir.
ama diye devam eder.
Sen beni bir de kuyruğuna bastıklarıma sor. .
"Çok iyi bir adamsam neden terkediyorsun?" sorusunu akıllara getirip delirten cümle. Tercümesi, "iyisin hoşsun, senin çok emeğini alıyorum hoşuma gidiyor ama tüpüm değilsin" dir.
Ama ile devam eden cümledir.
iyi ki seni tanımışım cümlesiyle de devam edebilecek cümledir.
Yani şanslıysanız!
Aaa benim bu çok duydum çünkü.
görsel
Ama, ama, ama
Ama dan sonrası hep boka sarar nedense.
Bu cümlenin sonunda muhakkak bir ama vardır. Amadan sonrasını duymamayı, dinlememeyi de ben senden öğrendim.
iyi birisin bu yüzden seni sevmeyeceğim, ben beni ağlatan erkekleri tercih ederim.
ama ben piç tercih edenlerdenim.
( ortalama %80'lik kesim)
Sen beni bir de kuyruğuna bastıklarıma sor.