bugün

tv izliyor birazdan içeriden bir ses kizim yemek hazir belkide temizlik yapiyordur kimbilir belkide ders çalişiyordur yada gelecek ile ilgili içinde senin olmadiğin bir hayale kaptirmiştir kendini belki Ahmet Kaya dinliyordur yada yeni aldiği elbiseyi deniyordur herşeyi yapiyor olabilr ama kesin olan tek şey seni düşünmüyor ve seninle ilgili hiç bir fikri hayali yok sen onu düşünürken o ise günlük hayatini yaşiyor belkide hoşlandiği birinin hayalini kuruyor seni sevmek zorunda değil seni tercih etmek zorunda da değil onun da kendine göre bazi düşünceleri vardir hem sana beni sev mi dedi beni düşün beni bekle mi dedi yoo sen kendi kendine gelin güvey oldun şimdi ne diye onu düşünüyorsun ki bunun adi aşk mi aptallik mi sen karar ver ?
Counter strike oynuyordur. Ben umrunda bile değilimdir.
o nasil oluyor ?
(bkz: kelimeler boğazımda düğümlendi).
çalışıyordur kıyamam... *
o da aynı şeyi yapıyor kendini düşünüyor.

baklava mı yesem?
iskenderimi hemen mi yesem?
künefe iyi giderdi.
Başkalarıyla fanfinfonlaşıyordur şüphesiz..
Şekilden şekile girmiş depoyu su basmış kolileri yukarılara kaldırmakla meşgul.
Ahajah yerim ya paçaları sıvayıp bi de foti atmış eşşek adam.
Eğer düşündüğün kişi bir kadınsa ve bir ayrılık sonrası onu düşünüyorsan, emin ol ki o kadın sen efkarlı efkarlı onu düşünürken, o muhtemelen başkasıyla değişik değişik akrobatik pozisyonda sikişiyodur. Onun için bir kadından ayrıldığın an onu unut. Asla düşünme.