bugün

ahmet hakan'ın atatürk'ü anladığını yazdığı ve hürmetlerini sunduğu yazısıdır.

anıtkabir'e gideceğini ve posterini duvarına asacağını belirtmiş ayrıca.

http://sosyal.hurriyet.co...ssun-hey-ataturk_40174815
23 nisan'ı biz
sevinçlerle bekleriz.
bayrak, zincir, fenerle
sınıfları süsleriz.

okullar tabur tabur
törenlere giderler.
trampetler çalarak,
yavrukurtlar geçerler.

müsamere, oyunlar
şenletir bu haftayı.
unutmayız hiçbir gün,
şanlı büyük ata'yı.

Tadında olan köşe yazısı.
ancamı aklınız başınıza geliyor diyeceğim ama tereddüt etmeme neden olan duygularla doluyum..
doğuştan kör bir adamın yıllar sonra görmesine benzeyen aydınlanma halindeki kişi beyanıdır. eee günaydın!
Üzülerek söylüyorum ki yaşadığı ülkenin kurucusunu "anlayabilmek için", bakın sadece anlayabilmek için, başına tonla musibet, kanlı darbe girişimleri, radikal islamcıların saldırıları gelmesi gerekiyormuş. O kadar kıt bir yapılanmayla karşı karşıyayız. Bunların en Nişantaşı-Cihangirlisi bile bu halde, varın siz düşünün.

ölümünden 78 yıl sonra sana bu satırları yazdırdı ya, çok büyük adam gerçekten. ha biz zaten ne kadar büyük bir adam olduğunu biliyorduk atatürk'ün.
haa bak fetonun da nasıl büyük bir tehlike olduğunu biliyorduk, ülkemize dair hain planları var cia'nın uşağı diyorduk o zaman bizleri din düsmanlığı ile suçluyordunuz. Yani sen ve senin gibiler işine geldiği gibi hareket etti bu sürece gelene kadar... o kadar.

neyse zararın neresinden dönersen kardır sayın ahmet hakan.
(bkz: amerikayı yeniden keşfetmek)
sağlam yenilen bir dayağın nelere kadir olduğunu gösteren köşe yazısıdır. adam bir türlü dikiş tutturamadı.
zamanla nasıl değişiyor insan
hangi resmime baksam ben değilim"
diyen cahit sıtkıyı ne kadar da andırıyor, ahmet hakan,
aslında ahmet hakan, "sen ne büyüksün, para, iktidar" demek istiyor...
bir zamanlar, inandığı bütün değerleri silip atan bu gücü anlatmak istiyor, galiba...
Ahmet Hakan için söylüyorum bunları, kimse yanlışa çekmesin!
Ahmet Hakan bile anladıysa er yada geç herkes anlayacak demektir.
Bugünlerde herkesin haykırdığı cümle, okadar büyüksünki cemaatlere ülkenin teslim edilebileceğini 100 yıl önceden görüp engel olmak için herşeyi yaptın

ama senden 100 yıl sonra gelenler bunu göremedi, okadar büyüksünki eğitim öğretimi birleştirip hiçbir çocuğu bir zümreye köle yaptırmamayı düşündün

ama senden 100 yıl sonra gelenler bunu göremedi, okadar büyüksünki 100 yıl önce bu coğrafyanın ışid gibi terör örgütlerinin, iç savaşların esiri olabileceğini

görüp bu ülke laik olacak kimse kimsenin inancına karışmayacak diyerek engel oldun.

Bu ülkede şuan herkes senin değerini çok iyi anladı şu an herkes; sen ne büyükmüşsün hey Atatürk diye haykırıyor, umarım ülkemiz siyasi farklılık

gözetmeksizin senin yolundan ayrılmaz.
her arap sevicinin bir gün kuracağı cümle!
Ya bu ahmet hakan zımbırtısını ciddiye alan var mı ?
Bir gün atam atam diye zırlamaya başlar, kökü cemaatçidir bir gün türkan saylanı bir gün imam hatipleri göklere çıkarır, bir gün che'ye övgü yağdırır.
Kısa zaman manevraları içerisinde en büyük rakibi ise topaç..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar