bugün

Karşı tarafa verilebilecek güzel bir iltifat. Notumu aldım ben.
Hayır hadi yalan konuşacaksınız tamam da bari biraz daha ılımlı şeyler seçin.

Bu sözü söyleyenlerin yüzde 200 ü yalandan diyor.
Abaza sözü.
Ama benim detaylarla ilgilenecek vaktim yok...
Şu aralar dillere plesenk olan klasiklerden,
Sen muhteşem bir hüzünsün deyip gidiyorum.
dünyanın en malca iltifatı mı bu nedir? detay demek bir bütünün en ufak parçasıdır, belki nüanstır ama değeri olsa da pek bir şey ifade etmez.

hakaretin yüz karası.
ilk kez Nesrin cavadzade adındaki hatuna söylenmiş bir sözdür. Yaratıcı mıdır? Kesinlikle evet. Peki bunu duyup başkasına söyleyen yaratıcı mıdır? Hayır. Biraz yaratıcı olalım beyler kopyacı değil.
Son zamanlarda duyduğum en saçma söz.
samimiyetsiz şakşaklama sözü. mümkünse bu furya bitsin.
bunu duymayı ve söylemeyi sevenler önce hadım edilsin sonra evlendirilsin..

hatta bütün yağdanlık kelime ve cümlelere kullanım kotası getirilsin ya.. iğreniyoruz artık cidden..
Yaka iğnesine bile söylenmeyecek sözdür.
Bunu birbirine söyleyen insanlar görüyorum. Bu kadar değersizleştirmeyin sevdiklerinizi yahu.
(bkz: bi bitmediniz hiamina)
sen muhteşem bir detaysın ama ben miyopum.
Instagram köylülerinin kullanip iltifat sandigi, lakin iltifatın yanından köşesinden geçmeyecek cumle.
Birde "hep mi guzeliz hep mi cicek" diye bir sikko cumle var.
Tumblr gençliğinin dünya tarihine bir armağanları olan bir cümle.
sevdiği birini dünyaya sığdıramayan bana çok boş gelen sözde iltifat, sevgi sözü öbeği..

ulan sizin sevdikleriniz birer ayrıntı, detay olacak kadar mı önemsiz insanlar ?
Bir şeyi mükemmel yapan zaten detaylar değil mi? Bir şeyin tamamını, temasını oluşturan zaten detaylar değil mi? Bence en güzel iltifat.
zor günler atlattığımızı gösteren iltifatımsı.
When I see Lagertha, I use it.
sosyal medyada boku çıkarılan bir cümle.
söyleyen kişi için 3 kuruşluk değeriniz yok demektir.

bunu diyen hatun aşkıma karşılık vermedi, anlamazdan geldi ona olan ilgimi ve sonuç detay olmayan biri ile beraber.

iltifat değil hakarettir. sen ana konu değil, anca önemsiz bir detay olursun anlamı çıkar.
övüyo mu gömüyo mu belli değil sözü.
Gömüyor. Adam detaysın demiş daha ne desin.