bugün

söylemesi pek yemiyor görünen atara gider sloganıdır.

hakkari de 3200 mt yüksekte bir mezrada gece yarısı 11 tane makineli tüfeklerle donatılmış terörist kapıyı çaldığında kolay kolay kimse böyle bir şey söyleyemez.
söylemeye kalkışan kürt vatandaşlar, gece önce karısı ve çocuklarının kurşuna dizilmesini izledi akabinde aynı şekilde öldürüldü.
bunu tam 10 sene boyunca yaşayan halk hangi yörenin halkı olursa olsun bunu söyleyemez aklından dahi geçiremez.
can tatlıdır.
devletin otoritesini kullanarak can alan, katliamlar yapan, sürekli kan ve gözyaşı akmasına neden olan canilerin temizlenmesi veya çok marjinal bir seviyeye gelmesi gerekiyor.
bunun için de hükümetin başının dik, onurlu bir tutum sergilemesi şart oluyor.
bu teröristin onlarca dış destekçisi ülkeler var hangileri olduğunu evdeki kedim bile biliyor, tanıyor.
bu adamlarla masaya oturup konuşacak insanlar, mecliste yoklar.
ben bu mecliste son 10 senedir o bdpkklıları zaten es geçiyoruz, böyle bunları yapabilecek bir siyasi parti görmüyorum.
şu anda iktidarda olan parti ne bağımsız ne özgür bir siyasi çizgi sahibi asla olamamış bir partidir.
bunu yüzlerce belge, ses kaydı veya basit youtube videoları bile ispatlayabiliriz.
kimseden haksızlık edip böyle başlıktaki gibi birşeyi zikretmesini bekleyemeyiz.
Korkunun ecele faydası yok.
Cesur bir gün ölür korkak her gün.
Sonunu düşünen kahraman olamaz.

Bence bu sözler hayattan bir beklentisi olmayan kişilere yazılmıştır.