bugün

bir müge anlı cümlesi. artık hediye alınmamış yengelerimiz için yine bizlere vazife düştü !..

https://twitter.com/i/status/1502279730439065603
Yine ahlaksız kadınların aldatma bahanesi erkeğe yüklendi. Hayırlı işler.
heh şöyle biraz dürüst olun ciğerimi yiyin...
kimse bana güvenmesin arkadaş. hediye - mediye alamam kimseye.
Kadının yıllardır karşılaşmadığı olay kalmadı. En sonunda şarteller attı galiba.
(bkz: ulan ne hediyeymiş be)
Şu boşanmanın şartlarını biraz iyileştirseler de birbilerinin kanını emen çiftler ayrılıp işlerine baksalar çok güzel olacak. Ayrıca eş de olsa kimse kimseye hediye almak zorunda değil. Bu bir alışkanlık olursa zaten bir değeri de olmaz. Ayrıca müge anlı bir balondur ve her şeyi bildiğin sanma hastalığına yakalanmıştır.
Bu sabah kanalları gezerken denk geldiğim müge anlı konuşması. Konuyu bilmiyorum ama, müge anlı denen kadın, hediye almazsan komşu alır.
Erkeğin yapısında kadına hediye alma isteği vardır, gibi saçma bir laf etti.
Bu tür programlar yayından kaldırılacağı yerde maskeli bir program vardı, örf ve adetlerimize uygun değil diye o yayından kaldırıldı, vay be ülkeye gel...
Gerçi belki de haklılar, maskeli program masum kaldı...
müge anlı denen medya maymunu faşist söylemi.
al gülüm-ver gülüm düzeni.
müge abla da swinger olmuş püh.
müge anlı'nın da dediği gibi ;

(bkz: komşu kadına bikini hediye etmek)

yazarlarımız bunu müge'den önce yapmışlar zaten.
Eşim de hediyemi beyenmezse ben de komşu kadına alırım okey mi Müge apla.
Ana akım medya, sosyal medya linççileri, psikolojik konjonktür hep kadınlardan yana nasıl olsa! müge efendi istediği gibi at koşturuyor. ulan şunun tam tersi söylenmiş olsaydı, bir sunucu ''sen eşine kadınlık yapmazsan gider başkasının eşi kadınlık yapar'' şeklinde cümle kursaydı 2 hafta ülke gündeminde bu meseleyi konuşuyor olurduk. ukrayna rusya meselesi bile geri planda kalırdı. Her zaman söylüyorum bu mügenin programına katılan alt tabaka insanlardan zerre farkı yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar