bugün

kızların yalan olduğunu bildiği halde bir erkekten en çok duymak istediği ve duyunca orgazma yakın bir duyguya kapıldığı cümledir. sen diğerlerinden farklısın çok derin bir anlam ifade eder bir bayan için. diğerleri demek senden önce niceleri oldu demektir. demek ki bu eleman kızların gözdesi diye düşünür kız. diğerlerinin yer aldığı bir ligde gözde olmak kızın hoşuna gider.
hangi kıza söylediysem bu yalanı hepsi de inandı. oysa hiçbiri diğerinden farklı falan değildi. hepsi benim mutluluğum için bir araç.
bu lafı edenden anında uzaklaşmak gerekir. kendine güvenen hatun/adam (ikisi için de fark etmez) bu salaklığı yemez. Sen kimsin amk ki beni diğerleriyle kıyaslayacaksın.
akıl çelme şeysidir.
kanmak ya da kanmamak bütün mesele bu.
erkeklerin kullandığı en kapsamlı yalan.
çoğunlukla samimi olmayan klasik kız yada erkek tavlama cümlesidir. siz siz olun bu tuzağa düşmeyin.
şahsıma söylenmiştir, çok hoş bir cümledir.
ama dikkat bir kaç gün sonra sen benim arkadaşımsın deyip bütün arkdaşlarıyla aynı kefeye koyabilir.
genellikle yeni tanıştığı bir insana ya da sevgili olmaya çalıştığı kişiye söylenen yapma söz.
(bkz: he amk he)
bazen gerçekten doğru olabilir bu cümle. bir insanı fazla sevdiğinizde şu olur, sadece onu görürsünüz. belki başka kızların da gözleri çok güzeldir ya da başka bir kız da gülümseyince çok tatlı oluyordur, ama sizin gözünüze sadece o güzel gelir, sadece o sizin hoşunuza gider. farklı olduğunu düşünürsünüz siz de.
ama bunun dışında fena bir yalandır.
'Seni seviyorum' ile ölümüne kapışacak yalandır.
(bkz: bence artık sen de herkes gibisin)
(bkz: sazan avı)
Neden ben, gibi aptal bi soruya verilen müthiş geçiştirme cevabıdır.
Kişisel gelişim kitaplarının en büyük palavrası ! Aslında sen bir boktan ibaretsin.

Eğer ki karşı cinsten size bu cümle geldiyse Bingo ! Yavrucak elinizde...
kız lügatında sadece erkeğin iyi hissetmesi, kendini bi bok sanması ve kıza daha çok bağlanması için kullanılan sözdür.

sonra umutlanıyoruz amına koyim ya...
Aynı olsaydın benimle olmazdın diyeceksin yerine oturacak ve her insanın biricik olduğunu anlayacak. Sevgi kıyas değil özdür.

Sevgi yalın ve içtendir.
Kıyas ya da menfaat barındırmaz, egolarından arınıktır.
Kim bilir kaç kisiydiler o diğerleri.
Benim kolpa kelimesinin anlamını ogrenememe sebep olan cumle. Ayrica yalan dolan boş. Bunu diyen kimseden farklı degildir.
öyleyse gel al beni. farklıymışım. seni bana getirmiyosa ne faydası var bunun bana.
sonraki evre
benden daha iyilerine layıksın.