bugün

Kaddafi nin bir mektubu mu ne vardı onu anımsaıyor.
''peki ok .s'' şeklinde olsaydı daha etkili olurdu.
Sen bilirsin kalıbının Tercih etmek anlamında kullanıldığını sanan andavalları görmemizi sağlamış mhp reklam sloganı.

sen "bilirsin" türkiye diyor. Fiil gerçek anlamda kullanılmış, tonlama da mı bilmiyorsunuz!
Acun medya yapım program adı gibi slogan.
sen, bilirsin türkiye şeklinde yazılırsa manası ortaya çıkacak slogandır.
1 kasım seçimleri için söylemek istediğim umursamama, bıkkınlık ve hissizlik sözü. Ayrıca MHP'nin seçim sloganı olması benim için bir şey ifade etmiyor.
Ironi içeren slogan.
Tam komedi bunlar, yine mi seçim yaaa!?! Kursaydınız, konuşsaydınız olasılıkları.
Yok ben hdp ile oturmam diyen zihniyet.
Hdp'ye oy veren zengin kesimi şerefsizler olarak niteleyen kesimin tribi.
Sloganı ilgilendirmez, bütün meclisteki siyasi partilerin sloganları, politikaları, oy toplamaya dayalı siyasi palavralardan ibaret!

Ancak uluslar arası boyutta değerlendirince; Hümanist, Solcu veya Liberal Ateist! Türkiyede sınırları içerisinde değerlendirince Türk, Atatürkçü, Ateist biri olarak, eğer MHP ufak çaplı bir değişime gitse MHP ye oy vermeyi düşünebilirdim!

Vatan Partisi ve HEPAR Türkiyede tek güvendiğim, Vatan ve Millet çıkarlarını düşünen iki partidir! HEPAR kadro olarak güçsüz olduğu için de Vatan Partisine oy atıyorum!

Ancak eğer MHP başkanlık Koltuğunda Prof. Dr. Ümit Özdağ, Parti yönetimi kurulu Meral Akşener ve Sinan Oğan oturuyor ve bütün teşkilatı bu 3 kişi yönetiyor olsaydı, MHP içerisindeki Türk milliyetçiliği adı altında şeriatçılık, Arap emperyalistliği yapan BBP kitlesi ve tarikat/cemaatlerden gelen gurup çıkarılıp, MHP Türk Milliyetçiliği ve Sünni islam'ı yan yana getirmek yerine Din, Mezhep işlerinden tamamen sıyrılıp sadece Türk Milliyetçiliği esasına dayalı bir partiye dönüşse hiç düşünmeden direkt MHP'ye oy vereceğim gibi gider ertesi gün partiye üye olurum!

Hatta 90'larda Ülkücüler ile karşılıklı çok mücadele vermiş eski bir solcu olarak (eski solcu diyorum çünkü bugün Türkiyede sol diye bir kavram yoktur) Ülkü ocakları içerisinde dahi mücadele verirdim!

Ülkenin geldiği şu halde Solcu denilen kitle tamamen Kapitalist, emperyalist ABD'nin terörist örgütü PKK ve HDPKK'nın sloganına dönüşmüş! Yani solcu adını kullanan, solcuyum diyen herkes Kapitalistin, emperyalistin, Faşistin önde gideni haline gelmiş!

Sözde demokrat vs. sağ partiler iyice şeriatçı, yobaz, hırsız vb. iğrenç bir hal almış! CHP artık Atatürk'Ün CHP'si olmaktan çıkmış tamamen Büyük HDPKK gibi bir hale yani Cemaat ve HDPKK kırması AKPKK benzeri bir ucubeye dönüşmüş!

MHP şu haliyle bildiğin Sosyal demokrat gibi kalıyor. HDPKK ve AKPKK öyle faşist, ırkçı, Kapitalist, emperyalist bir halde ki MHP bildiğin solcu gibi kaldı!

MHP içerisindeki Kürt sayısı, HDPKK içerisindeki kürtler dışı, Türkler ve diğer kesimlerden fazla AMK!

Ayrıca MHP her ne kadar Meclis Başkanlığı konusunda % 100 hatalı olsa da mecliste onay vermediği diğer bütün konularda doğru strateji uygulamıştır! Kendi adına oy açısından doğru olmasa bile Türkiye açısından doğru satranç hamleleridir!

Örneğin meclise sunulan sözde terör komisyonu olayı, Terörü araştırıyorum adı altında TSK'nın pkk'ya yaptığı operasyonlara engel olmak, Polis, Asker vb. güvenlik güçlerini bildiğin terörist yerine koyarak bu kapsamda baskıya almak, arada da PKK'ya (Suriyede YPG ve PYD) zaman ve güç kazandırmak maksatlı yapılmıştır!

Düşünün ki Mecliste terör komisyonu kurulsun deniyor ama teklifi verenlerin en başında PKK'nın siyasi partisi HDPKK geliyor!
Bu kime mantıklı gelir!!!

Uzun lafın kısası MHP şu islam takıntısını bırakıp, Bahçeliden bir an önce kurtulmalı!
Parti lideri Meral Akşener olsaydı MHP direkt oylarını en az % 20'ye ulaşırdı!

Ümit Özdağ'ın yönetiminde ve bu çizgide ilerleyecek bir MHP 4 yıl gibi bir sürede % 30 civarı bir oy potansiyeline ulaşabilirdi...
artık bilmesi şarttır. evet.
Hiç bir şeyden anlamayan sadece muhalefet olmak için orada duran mhpnin oldukça amatör reklamının sloganı. Bir ak partinin reklamına bakın bir de mhpnin. Burada bile dağlar kadar fark oldugunu görürsünüz.
başarısız bir slogandır.

yahu bu nedir? sevgilisiyle tartışmış ergen mesajı gibi...
kaybettiğin başkana dönde bi bak istedim....
Vallaha bu işi "sen bilirsin Türkiye" diye millete bırakırsak ayvayı yeriz.
Onun için 1 mayıs marşında dendiği gibi
"Hakkını alması için kitleyi bilinçlendirin"

(bkz: 1 mayıs marşı)

(bkz: Eğitim şart)
Sen, bilirsin türkiye.
bir virgül nelere kadirdir örnek gösterilebilecek bir cümledir.

bir diğeri için;
(bkz: oku çalış baban gibi eşek olma)
Yetenek yarismasi adina benzese de secim sloganidir. Lafi dolandirmadan gayet acik net dimdik lafini soyleyen seri tanitimlardir.

Kemal kilicdaroglu yanar donerli reklam yapmis ve basbakan kemal sloganlari attirmissa da esas etkili olan tanitimlar bunlardir zira bilale anlatir gibi aciklanmistir.
atsan atılmaz, satsan satılmazsın be türkiye.

(bkz: emin misiniz)
(bkz: son kararınız mı)
bir "önce insan, önce birlik, önce türkiye" değildir. olamaz da. vizyon farkı var.
türkiye bir bok bilmiyormuş kanıtlandı artık.
canın sağolsun türkiye şekline çevirmeleri gerek şimdi.
güncel Önemli Başlıklar