bugün

yalnızca trt int te yayınlanan istiklal'den istikbal'e adlı programın sunucusu.

trt, yayın akışını acilen yeniden yapılandırsa ve bu ve bu gibi örnekleri gizli saklı köşelerde tutmayıp daha çok göz önünde tutsa da ben ve benim gibileri sinirlendirmese ne hoş olur ama bu kafayla biraz zor tabi.
türkiye cumhuruyeti tarihinin kaynakları gibi muazzam bir esere imza atmış akademisyen. cumhuriyet tarihi kaynakları için başucu kitabıdır. kanaatimce her tarihçinin elinin altında olması elzemdir. ayrıca* mhp genel başkan yardımcısı ve 24. dönem mhp gaziantep milletvekilidir.
fen ve edebiyat fakültesi öğrencilerinin formasyon alabilmeleri için yoğun çaba sarf eden gönül ehli, milletvekilidir. mhp gaziantep milletvekilidir.
ruhban okulunun açılması konusunda konuşan, MHP Genel Başkan Yardımcısı.

--spoiler--
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Heybeliada Ruhban Okulu'nun açılması tartışmaları ile ilgili olarak "bu basit bir eğitim talebi değildir."dedi.
Semih Yalçın, Ruhban Okulu mütekabiliyet esası çerçevesinde kapatıldığını belirtti.
Ruhban Okulunun açılmasına izin verildiği takdirde,yeni tavizlerin geleceğini söyleyen Yalçın, " Hükümeti, Ruhban Okulu konusunun milli egemenlik ilkesi ve Balkan Türklüğünün meşru hakları çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiği konusunda uyarıyoruz." dedi.
Yalçın, akp Hükümetine; Türkiye'ye azınlık haklarının dayatılamayacağını göstermeye ve bu meselede mütekabiliyet esasını dikkate almaya çağırıyoruz." diye seslendi.
--spoiler--

http://www.trthaber.com/h...malari-suruyor-48008.html
görsel
mhp'nin gereksiz genel başkan yardımcısıdır. partiye hiçbir faydası olmadığı gibi zararı ortadadır. akp ile azınlık hükümeti kuracakmış beyefendi. sen kur ama senin olduğun mhp bizden bir daha oy alamaz.
Kendisi dedemin kardeşidir fakat ben solcuyum hiç sevmez beni.
Azınlık Hükümet'i konusundaki açıklaması sebebiyle harcanması gerekmektedir. Yusuf Hoca'yı buna benzer sebepten harcayan db gerekeni yapmalıdır.
görsel
statükocu.
mhp'deki sorunun bahçeli ya da akşener ikiliğinde olmadığını gösteren demeçlerin sahibi.

sorun mhp'nin kendisi rkdşlr. şu tasfiyelerde belki en ağır darbeyi mhp tabanı yedi; fakat mhp insanların hakkını aramasından rahatsız. halk partisi, milletimize yol göstermek için khk'lara itiraz edecek; mhp khkları çıkaranlardan daha tepkili.

milletimiz bunu artık görsün.
tipine sıçtığım süzme yalakası.

bu ve bunun gibiler olduğu sürece mhp'ye oy yok.

- devlet bahçeli
- semih yalçın
- şefkat çetin
- celal adan
- mevlüt karakaya
- ismet büyükataman
- oktay öztürk
mhp'ye oy vermeyen insan gibip akp'ye oy veriyor.

iki ucu boklu değnek.

sağın alternatifi yok.
mhp'yi tenkit edenlere seviyesizce çatarak partiyi de hafifletendir. mhp için gereksiz adamdır.
mhp'nin ne işine yaradığını çözemediğim yaratıktır. ne seveni var ne saygı göstereni. şimdi tekrar demeç vermiş chp dediklerimizi çarpıtıyor biz sadece başkanlık sisteminin tartışılmasını istiyoruz demiş:

http://www.yenicaggazetes...um-aciklamasi-148594h.htm

ciddi ciddi anlamıyorum başkanlık sistemini istemeyen kişi niye mecliste gündeme getirir durup dururken.
(bkz: kıro)

kanaat bakınızda..
zehir gibi kafası olan mhp li dayı.
yaşı başı ilerlemiş.
insan yaşlandıkça olgunlaşır, ağır başlı olur, yaptıklarına dikkat eder.

bakın bu dayı dün ne demiş;
görsel

bugün nerede, ne yapmış;
görsel

omurga neydi dayı?
omurga emekti...
görsel
mhp yi batıran adan denilendir ;

http://odatv.com/devlet-b...z-kilavuz-2506171200.html
MHP zaten kendinden soğuttu bu adam tam itici. Her çıkışı her konuşması akıl tutulması yaşamış şekilde. Sanki iktidar CHP. Hiç ak partiye laf yok. Evet.
siyasetçi olarak bence komple çok yeterli biri değil. ama akp'yi eleştirir. fakat basında yer bulmaz, basın cesaret edemiyor.
alkolik olduğu söylenen MHP Genel Başkan Yardımcısı.
kendisine söylenenlere küfürden başka cevap bulamayan kişi. o makama yakışmıyor daha kıvrak ve akıl dolu konuşmak gerek. küfürü sokaktaki cahil bile son seçenek olarak kullanırken.
yancının yancısı.