bugün

galatasaray'lı semih kaya adlı futbolcunun skoru belli olan satın alınmış bir maçta kendileri aut kullanacakken top benden çıktı diyerek rakibin korner kullanmasını sağlayan şov yapmasıdır.

penaltıyı atmış gs, skor belli, gs yenecek o da belli, millet de göklere çıkarıyor semihi. geride olsaydı görürdüm ben semih'i. hakemin üstüne yürürdü. ne de olsa galatatasaray'lı, hagi'nin bülent korkmaz'ın, fatih terim'in giydiği formayı giyiyor. kumaşı belli yani.

hiç gerek yok öyle hareketlere mayk.
gerizekali beyani .
Truva atı danny'i beşiktaşa sızdıran tokinin, göz boyama işidir. kendini yere atan uzun atlamacıların olduğu, rakibe diresek atani, küfür eden, en ufak bir harekette yüzünü tutarak saatlerce yerde kıvranan toki oyuncularını biz iyi biliriz.
sanarsın golü iptal ettirdi amk
alt-ustu korner dedi zaten öndeler.
yalnıştır. neymiş gitmiş benden çıktı hocam demiş, lan kamaralar çekiyor zaten sen söylemesen sanki biz görmüyoruz. herkes gördü senden çıktığını. hakemde sen söylemesen maçtan sonra görüntüleri izlerken görürdü. herkesin gördüğü şeyden bile prim yapmaya çalışıyor tokiciler pes.
Galatasaraylı şovudur. Sonuç belli hakem belli şov belli.
doğru tespittir. paraları ben ödedim maç için biliyorum yani. dany'nin penaltı yaptırması da bizden. aslında baştan beşiktaş'a kazandıracaktık maçı ama durun anlatayım. çağırdım ben bunları yanıma masa falan var oturdular. ama göreceksin hiç umurlarında değil hepsinin elinde bir tivit. oradan çağırdım yardımcım samet'i dedim at bunları dışarı. diyeceksin ki adamları azarlamışsın dışarı atmışsın nasıl kabul etti dany şikeyi dur ona geliyorum. şimdi dany benim askerlik arkadaşım olur, çorumlu zaten kendisi. tanıyorum yani az kollamadım adamın götünü. inanmayanlar için videosu bile var. başta adını yanlış söylüyor aldanmayın lakabı o. birde değişmiş şimdi biraz ama dany o yani doğru söyluyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=vDwmPRUh8gw
Beşiktaşlıların tebrik ettiği ancak ne hikmetse fblilerin cik cik öttüğü olaydır.
geride olsa yapmayacağı bir durumu yapması olayıdır.