bugün

benden iki yaş küçükmüş. ulan ben bunu her gördüğümde teyze demek geliyor içimden amk!

ben bu kadar yaşlandım mı?! vay amk!
2017 yılında 290 galibiyet, 143 mağlubiyet ile bitirmiş kazandığının yarısını bile kaybetmemiş, yuh. Nagihan 251 galibiyet, 156 mağlubiyet ile bitirmiş 2016 da yani Nagihan'dan 39 maç fazla kazanıp, 13 daha az kaybetmiş. Bu kadını hâlâ Nagihan ile kıyaslayanlar var zaten bu sene Nagihan'ı parkurda sürekli geçiyor, henüz geçildiğini görmedim, geçildiyse bile düşmüştür bir şey olmuştur. Ayrıca bu sene ki tarzı ile acayip seksi, 2017 de hiç dikkatimi çekmemişti ama bu sene bu kadın acayip ilgimi çekiyor. Bence kazanmayı hak eden tek isim, erkekleri bile yer lan bu.
Sempatikliğiyle gönülleri fetheden Cemal cam’ın şampiyon olduğunu anons ederken bile itici olabilen atletten bozma sunucumsu, yorumcu. Acun’un tv için yanlış seçimler de yapabildiğini gördük sayesinde. Daha çok şey söylerdim de, dua et Cemal can şampiyon oldu, moralim yerinde. Ekrana yakışmıyorsun, içimi bayıyorsun, nokta...
Mıy, mıy, mıy sevemedim seni hiç ya!
Merak etme Semacım iyiler muhakkak kazanır sen gerekeni fazlasıyla yaptın pınar gibi edepsiz bir şeytana ezik olmadığını gösterdin senin iyi niyetinden asilliğinden zerre kuşkumuz yok sen gönüllerin survivorısın.
acun turabiyi yedi, semayı yedi, nagiyi yedi şimdi eline kalanları oynatsın bakalım.
gecenin bir yarısı herkes istirahate çekilmişken pınar'ı yatağında tekmeledi bu da yetmezmiş gibi kızcağızı tokat sille dövdü, genel huzuru bozdu.
En iyi kadın Survivor.