bugün

ayhan akman'ın halefidir.
çok vasat bir oyuncu. fenerbahçe'de ne işi var bilmiyorum. . bu adamın orta sahada yaptığını ben de yaparım amk. zor mu devamlı pas hatası yapıp topu sağa sola atmak? belki vermiştir ama ben bugüne kadar bu adamın bi kere ara pası verdiğini, bir kere adam gibi oyun kurduğunu görmedim. sahaya ekilen ot bu adamdan daha işlevsel... aykut hoca da şu spartak maçında yenilirse bir daha galibiyet yüzü gormez inşallah. zira bu maçta yenilen fenerbahçe değil ruhsuz pezevenkleri sahaya sokan aykut hoca olacak.
içinde selçuk olan 11 kişilik kadro yerine, selçuk olmayan 10 kişilik kadro tercih edilesidir. şaka falan değil, gayet ciddiyim bu konuda.
Fenevbahçenin umudu.
takımının %90 ının falso olduğunu düşünürsek kendisine neden kızılır anlamıyorum, görev veriliyor, koşuyor, ediyor ancak kapasitesi bu. hiç bir zaman çok iyiydi de düşmedi hep böyleydi.

(bkz: görev adamı) *
http://www.youtube.com/watch?v=3A04pMllRXE
doğduğu güne, futbola başladığı güne, ve fenerbahçe'ye geldiği güne lanet ettiğim fenerbahçe kaptan muavini.
3. lig topçusu bile değidir. o kadar net.
ne kadar para aldığını merak ettiğim oyuncu. kaç paraya bu kadar küfür yemeyi göze alıyorsun?
mahalle maçı yapsak takıma almayacağım bir adamken, kendisi şampiyonlar ligi ön eleme maçında fenerbahçe kaptanı olmuştur.
Şu sıralar hakkında "Video olsa Media Player'da oynatmam" denilen adam...
manzarası çok güzel olan oyuncu.
sahaya yansıdığı şekli tam olarak şöyle bir şeye tekabül etmektedir.görsel
düğünlerde bile istenmeyen şahıstır."bir insan en fazla ne kadar yanlış bir meslek seçebilir?" sorusunun yegane yanıtı.halı sahada takımıma almam,rakip takımda ayağına kayarım.yatacak yerin yok selçuk şahin.yatacak yerin yok ulan!
fenerli olmama rağmen bir futbolsever olarak sahada onu görceğime selami şahini görmeyi tercih edeceğim bir oyuncu. gitsin halı sahada falan oynasın dedirtecek cinsten bir yapı.
allaha şükürler olsun ki bizim selçukumuz gibi olmayan topçu. (bkz: selçuk inan)
sözleşmesi sene sonu bitiyor sanırım, yenilenceğini sanmıyorum artık.
fenerbahçeden sonra hangi takıma gideceğini merakla beklediğim futbolcu.
abi neler gördüm, adem dursun'dan ali eren'e, sağ bek erkan'dan zeyer'e, ama ben bu kadar itici, bu kadar kabiliyetsiz bir adam görmedim, inanılır gibi değil bu adamın, hem de futboldan kazandığı paraların bir yıllığını ömrüm boyunca anca kazanacağım, vay anasını ya! fenerli kardeşlerim, gerçekten içten söylüyorum, allah kolaylık versin.
bu adamı gördükçe niye futbolcu olmadım diyorum kendi kendime..

yemin ediyorum bu adamdan daha yetenekliyim lan.
kenarda alex ve stoch beklerken, bir şekilde kendine ilk onbirde yer bulmuş, bunlarla da yetinmeyip kaptan olmuş futbolcu. özer'den kurtulduk, sıra sana da gelecek.
ileri düzeyde yetenekli bir futbolcu. süratli olması ve hatasıza yakın oynaması ise en belirgin özellikleri. en sevilen yanı ise sürekli golü düşünüp topu ileriye oynaması.
galatasaray a gol atınca o zaman göreceğim hakkındaki yorumları.
senelerce mevkisine transfer yapılmıştır fakat alternatifi hala bulunamamıştır.
10 sene başka türlü açıklanamaz.
en klas hareketi, kendisine verilen yan pası ayağının dışıyla alıp sağ tarafına aktarmasıdır.

gözlerini kapat ve o anı düşün...

edit: hey yavrum bee.. bu adam sırf bu hareketi için bile takımda tutulur.
aşırı derecede suçu olmayan adamdır. sonuçta kendisi aykut kocaman'a zorla beni oynat da demiyordur. yerine bir çok kişi transfer edilebilecek olsa da ısrarla 11 de olması teknik ekibin tercihidir. ama tabi bu söylediklerim kendisinin yeteneğinin kısıtılı olduğu gerçeğini değiştirmez.
yıllardır fenerde kimin tuttuğunu merak ettiğim adam.