bugün

neyse grubunun solisti ve bassçısı. * grubun şarkılarının güzel olması bir kenara, yorumuyla tekrar tekrar dinletiyor.
konserine gitmek nasip olmadı maalesef.

edit:imla
sesiyle,duruşuyla,tavırlarıyla adam gibi adamdır.sanatçıdır.
Neyse grubunun olaganustu yakisikli solistidir. Once yildiz, sonra bogazici universitesini bitirmis. Yanimdaki liseden mezun olmus ayrica. Cocuktuk tabii o zaman iyiyi kotuyu ayirt edemiyorduk. *
sesiyle, kişiliğiyle, temiz yüreğiyle adam gibi adamdır. tanışmayı istediğim ünlülerin başında gelir. ayrıca çok karizmadır.
Çok iyi bir sese sahip neyse grubunun solisti. Onun sesi ve şarkılara yaptığı yorumu olmasa Neyse bu kadar iyi olamazdı. Neyse grubunun esas adamı aslında. Diğer üyelere lafım yok tabiki de. Sonuçta birlikte bir yerlere gelmişler ama Selim Kırılmaz sesiyle, duruşuyla, şarkılara yorumlarıyla başka benim için.
Neyse grubunun solistidir. Sevmemek için pek neden yoktur. Bildiğim kadarıyla o mükemmel şarkı sözleride ona aittir. Yani her açıdan başarılı.
yüzüyle şarkı söyleyen adamdır, mimiklerini izlemek oldukça keyif vericidir.
Neyse grubunun Sesi pek güzel olan solistidir ve aynı zamanda basçısıymış.
Bakın arkadaşlar ben bir grubu duyduğum zaman birkaç şarkısını indiririm ve dinleyip grubu daha sonrasında dinleyecek miyim diye karar veririM. Bu caaanım solistin ve grubun bir tane kötü şarkısını bulamadım ben. Umarım konserlerine gitmek de nasip olur.