bugün

fazla üzerine gidince, yanakları kızaran yazar.
(bkz: götü kalktı) tabirinin ete kemiğe bürünmüş tanımı. tamam sakin ol gittim ben. sana bu kadar ayar yeter.
buna formatı kim öğretmişse onun ben ta yedi ceddini...

refere eden entryler silinir arkadaşım, iki de bir "üstteki" kalıbını kullanarak entry girme. silinir benim saf arkadaşım, iyi niyetli arkadaşım, insan evladı arkadaşım, aynı bu benim yazdığım entry gibi...
(bkz: bekledimde gelmedin) kendisini parça pincik etmemesi gereken, entrylerimin silineceğini bile bile kendisine cevap vermekden acayip hoşlandığım yazarımsı kaçıncı nesil olduğunu bilmiyorum. farketmez agaaaaa..
sol framede nickinin yanında (20) rakamını görünce "noluyo lan, kesin olay var " deyip nickaltına uğradıgım yazar.
"ortalık fena karışmış" diyerek de geldiğim gibi gidiyorum buralardan.
kendisi fena halde fundatheni hatırlatmaktadır. ıykkk lan, ağzımdan yel alsın.
(bkz: pardon byler birine bkmak içn girdim siz dvam edin)
gunaydin askim.
hakkında bu kadar entry girildiyse kesin hatundur. reserved.
kendi nick altına cvp niteliğinde yorum yapan yazardır.
(#18000088):

--spoiler--

selia kıymetlidir. ama pnr89 değildir ayrıca atatürk düşmanıdır. kimin daha iy olduğunu görmek isteniliyorsa yazıları incelensin.

--spoiler--

28 yıllık yüksek ego sahibiyim; bir kere olsun şu kafayı yakalayamadım arkadaş. "selia kıymetlidir." ...

kıymetine bi şey diyemem ama alçak gönüllülüğünü takdir ettim.
(bkz: bu selia yine ayara susamış)
van gölü cannavaro kıymetlidir, ama selia değildir ayrıca johan cruyff düşmanıdır.
6.nesil yazar.
menopoza girmiş laikçi teyze edasıyla entry parçalayan bir çeşit bitki.
menopoza girmiş laikçi teyze edasıyla entry parçalayan bir çeşit fikri.
bilerek veya bilmeyerek dini konuları tahribe çalışıyor. kendisini uyarıyorum. bize birşey olmaz, insanlar bir şekilde hakikatle karşılaşır ve bundan sonra olan evvela sana olur.
menopoza girmiş laikçi teyze edasıyla entry parçalayan bir çeşit dillet.
durduk yere silinmemek için küfür etmiyorum ama ettim say.

(bkz: #17202980) bu entry'sini görünce çıldırdım lan.

o başlıkta ondan önce saçma salak cahilce bir şey yazmıştı ona müteakiben (bkz: #16950722) bu entry'i girdim. özür dilemişti. şimdi onu silmiş, yukarda verdiğimi yazmış. konunun ne olduğu önemli değil, yaptığı hareket çok iğrenç.

la az insan ol, karakterin olsun ne biliyim insan ol lan h...

ayrıca hastalıklı düşünceleriyle acayip rahatsız edendir.
tamam dinin inancın yok.

fakat islam hukuku hakkında zerrece bilgin de yok, anlaşıldığına göre...

o halde bilip bilmeden sallama.. iki cümle öğrenmişsin, kadın yarım erkek tam otobüste bilet fiyat tarifesi gibi tekrarlıyorsun..
ezberci. ayrıca nicki öyle gösteriyor ki kendisi bayan olabilir, ezberlediği bazı yanlışlar egosunu rahatsız ettiği için sürekli saldırma halinde.
kezban dedected.
Erkeklerle sorunlu hayat yaşayan canlılarımızdan biridir. hürmetler.
(#18081212). güzel yazmış.
(#18113103) yuva yıkması muhtemel yazar. *