bugün

sabah sabah enerjisi yerinde yazar.
(#17363877) saçmalamanın dibine vurmuş yazar.
bir kaç gün tatil yapması gerekebilir.
(#17363877) kum oyuncaklarını bulamayınca sözlüğe dadanır. başka şeylerle oyna çocuğum.
görsel nickaltıma yazarak kendisinin değerli bir yazar olduğunu iddia eden ergeniye.
'hala zırvalıyor mu o la' dediğim yazarımsıcıkimtırak.
akp kırklareli il başkanının hz muhammed adına çıkardığı akp amblemli tayyip soslu nüfus cüzdanı rezilliğini savunabilecek kadar aşmış bir insandır.her tarafından kültür fışkırır.
genellemeci yazar; (#17450034)
(#17465820) şu entryi yazan, kadınsa şayet kendisi adına çok üzüldüğüm yazardır.

--spoiler--
ve beyin de yoktur.
--spoiler--

şu durumda kendini bilen yazardır.
pathétique'likte bir école.

n.b. mal baisée
(#17533708) saçmalamış yazar.
entrylerini dikkatle takip ettiğim sözlüğün olmazsa olmaz yazarıdır.
(bkz: #17511568)

adı büşra.

50 tl bahse varım.
adı hayriye.
50 tl bahse varım.
(#17701251) deneme ile sabit olmuş olması muhtemeldir.
ileri derecede muhafazakardır.
erkeklerle hiç iyi anıları olmayan kadın.
erkekleri çok iyi tanıyan yazarımız. beğenerek okuyorum.
feminen tavırlarıyla dikkat cekmeyi başaran yazar.
(bkz: kötüleri öldürmek suç mudur/@selia) bak arkadaşım, diyorsun ki kötülük bellidir. kötülük dediğin kuranda da belirtilmiştir.

şimdi canım ciğerim sana şöyle anlatayım, kötülük neye göre kötülük? kime göre kötülüktür?

aklı başında insan neyin kötü neyin iyi olduğunu bilir! mantığıyla bu yazıyı yazıyorsun ya,
şöyle bir hikaye ile anlatayım da anla. beni de sıkma kurban olayım. ayrıca bunu anlatıcam daha sonra
bi daha bana ne cevap ver nede mesaj at, hatta senin nezdinde kimse bana dinle ilgili yorumlarım hakkında mesaj atmasın bıktım gerildim usandım yahu,

***********************************************************************************

sokak çocuğunun biri, adamın biri arabadan iniyor yere düşüyor, eli çamurlanıyor,
sonra bu arkadaş sokakta mendil satan bir çocuğun saçlarına elini sürerek
elinde ki çamuru temizliyor. sırtına falan sürüyor ellerini.
adam öldüğünde allah bu adamı cennetine alıyor.
melekleri mal oluyor, oha ya rab, yuh artık bu adamda cennete alınır mı yahu? o kadar da değil bu ne merhamet?
bu piç zamanında bir sokak çocuğunun üzerine resmen elinin çamurunu sildi be, bu mudur adaletin? bu mudur yasan? diyor.

allah says; eeyy gidi ey meleğim, bebeğim, tozdan torpaktan, nurdan yarattığım benim
hikmetimden sual eden varlığım, bu yavşak aslında cehennemlik değil cehennemin de dibliğidir fakat
o elini sildiği çocuk, başına elini sürüp okşadığı için, sırtını sıvazladığı için
çok mutlu olmuştur. bir öksüz sevindirmek bu dünyada en büyük sevaplardandır.
inisiyatif kullansam, kurallara bağlı kalmasam ben bunu cehennemin dibine yollarımda, gel gör ki kurallar belli, yapacak birşey yok! demiş.

***********************************************************************************

velassılıyorkelam, arkadaşım neyin iyi neyin kötü olduğunu ne sen ne ben bilebiliriz, iyilik de kötülükte insanın içindedir. hangi amel hangi amaca hizmet eder bunu en iyi yaradan yüce mevlam bilir. ( vuhuhuhuhuuuu dur hele kendimi aştım) neyse şakirtlere de bir göz kırptıktan sonra yazımı bitirmek isterkeni konu ile ilgili başka bir soru istemiyorum.
kendine göre haklılık payın varsa da inan beni zerre ilgilendirmiyor.
sen inan ona göre yaşa, beni bana bırak olur mu? hadi bakalım selametle...

edit: zoruna gidiyor değil mi? normaldir. aslında insan yerine koyup açıklama yapanda kabahat...
boş bir yazar. yanlış bilgilere sahip ve bu bilgiler doğrultusunda yanlış genellemeler yapan yazar. feminizm ve feminist kelimelerinin anlamını bilmeyen bir yazar.
tarzını anlayamadığım yazar. (bkz: o ne ki la)
beni bir konuda aydınlatmış olan yazar. aydınlattıktan hemen sonra kaybolması acayiptir.
öyle ki dünya üzerinde ve türkiye de milyonlarca başörtüsü takan insan var ve ona göre ataerkil toplumu desteklendiği için başörtüsü kullanıyorlar.

veyahut cümle kurmak konusundaki acziyetinin göstergesi olarak gördüğüm bu saçmalığı ben böyle niteliyorum.

sadece o gibi düşünen kadınlar bunun farkında ama bu lanet dünya üzerinde bu başörtüsünü takanlar henüz bunun farkına varmamış.

senin gibi skolastik zihinlerin yaptığı;
ortaçağda içinde şeytan var diye engizisyona tabi tutulanlar vardı hani. işte onlarda sen gibiydiler.

doğruları gerçek teşkil etmesi gereken, içinde şeytan var dediklerinin ancak sizlerin sayesinde bundan kurtulabileceği. şeytan var dediklerinizin kati suretle cadı yaftası ile nitelendiği diğerleri.

çağdaş, medeni sıfatını haketmek için eleğinizden geçmesi gereken binlercesi var oysa. sizler lutfedip buna müdahale etmezseniz bu milletin hali nice olur.
fiat'ın otomobillerde tavsiye ettiği selenia motor yağlarını anımsatan yazar.

(bkz: selenia)
evde kalmış ya da aldatılmış bağyan yazar. kuyruk acısı büyük. *