bir kürt-islam düşünürü. zeki bir insan. kürtlerin ve islamın yegane muhafızlarından. kendisiyle ne kadar gurur dursak azdır. açık ve net.
Eski bir yazar.

Ama ne yazar ne yapar ne eder ne kendi ne sözlük öğrendi bunca yıl.

Ve iddia ediyorum bu kız ortaokul diplomasına sahip.

Aksini ispat etsin taksimde harakiri yaparım.
iyi bir kız yazar olmasına karşın o da taraf tutar.
Çağdaş ve modern bir yazar.
fikirlerimizin çok uyuştuğu yazar.

eskiden olsaydı daha çok uyuşturdu.
Ya kişilik bölünmesi yaşıyor ya da troll.
Severim. Kendisi slav asıllıdır.
tanımıyorum ama dini entryler paylaşması dikkatimi çekti.ileride tanışırız diye umuyorum.
sevdiğim bir yazar. at gözlüklü olmayan, tartışıp fikir alışverişi yapılabilecek dini bütün insan. kimseyi kızdırmaz. seviyoruz ailecek.
eskiden aktroll değilmiş, hatta sevişiyormuşuz bir ara. ahahah şaka değil. ben bıraktıktan sonra aktrollüğe geçmiş.

(#27679552)
ilgi alanıma giren yazar. bazen güzel şeyler yazıyor.
sözlüğe şeriat getiren yazar.

ateistleri öldürmeyi kafaya koymuş. ışidçi olabilir. dikkat etmek lazım.
Yıllardır tarzını hiç değiştirmiyor öyle istikrarlı bir troll.
yazarımsı.
sansasyonel yazarlardan.
din troll'ü. eskilerden.
pis olduğumu iddia eden pisliktir.
yobaz yazar. nokta.
feminist yada fake özelliğinden ziyade piçlerle kafayı bozmuş sözlüğün ahlak bekçisi bayan yazar.
kendisine direkt olarak da söylediğim gibi çocuklar için piç kelimesi şahsi olarak çirkin bir kelimedir.
kafamı nereye çevirsem kendisinin evlilik dışı çocuklarla ilgili bir girdisini görüyorum. hayır ne yapıyorsun?
evlilik dışı çocuk konusu hepimizin karşı olduğu bir şey. önlemleri de o yüzden var zaten abarta abarta bu konunun üzerine gitmenin altında ne yatıyor çok merak ettim.?
kendisi evlilik dışı bir çocuk olabilir.
uzun muhabbet etmeyi sevmiyor galiba.
Ne zaman adını görsem, suratımda bir ekşimeye sebep olan yazar.
https://m.uludagsozluk.com/e/32243605/

Selia erkek miymiş?
Bir yazar.

Edit: kot ve tshirt giyinen bir dindar hanim kizimiz. Hep elestirdigin süslümanlardan misin yoksa?
Beni ne oldugun ilgilendirmez de habire o tarz basliklari hortlatan sahsinin onlardan pek farki olmadigini gorunce ne bileyim. Du bakalim hayirlisi.
kısır meraklısı bir yazar.
Ehli sünnet vel cemaat bir yazardır.