Böyle bir yazar varmış.
tarih konusunda güzel bilgiler veren ama bi zahmet fıkıh konusunda temkinli konuşması gereken yazar. çok tutarsız yazıyor çünkü. bi entry'de bu galiba ateist derken diğer entryde şeriat destekçisi olduğunu düşündürüyor.
cumhurbaşkanımıza siyonist diyebilen ajan.
çoğu ayeti çarpıtmaya çalışan uazar.

bilmiyorki onun bir harfini inkar eden kafir olur!
Kendisi ile aramızda bir muhabbet geçti.
Tiyatroyu değil televizyonu savunan, söyleşiyi televizyonda dinlemek isteyen, tüm duyguları televizyona bağlı olan bir yazarımız.
Biraz sosyalleşmesi onun için iyi olur diye düşünüyorum.
kara çarşaf giyenlere cahil diyen türbanlı yazar.
bazan ciddi ciddi bu dini nerden öğrendiğini merak ediyorum yapacağına söz verdiği işin zamanı dolmak üzere hatırlatırım .
Onun için tek yapılması gereken eksilememek. Çünkü o bundan zevk alan bir kişilik. Dini eğlence malzemesi olarak kullanmakta olan bir troll. Ciddiye alınmamalı, yokmuş gibi davranilmalidir.
acıdığım.
Neyi savunduğunu anlamadiğim yazar. Kafasi baya karisik anlasilan. Sonu hayra ciksin.
bilgilerine güvendiğim yazar. selia güldür ma çiçektir.
Son günlerde bazı ayetler ortaya atıp kaçıyor. Arkasında da durmuyor. Yalnış anlayanlara da dönmüyor. Bak kardeşim biliyor musun? Bunun yüzünden bir tane başlık açmadım.
Bir ayet yazacaksan alt yapısınada hazırlıklı olman lazım. Sen yazıyorsun ateistler alay ediyor. Bu okadar seri okuyorki bende yetişemiyorum. Ortaya çıkan sonuca bakınca niyetinden de şüpheliyim.
bir islam düşünürü. zeki bir insan. islamın yegane muhafızlarından. kendisiyle ne kadar gurur dursak azdır. açık ve net.
aşırı dinci bir yazar. evet.
yavaştan ehl-i sünnet yoluna girmeye başlayacaktır inşallah.
Sözlüğün en müthiş ateist yazarı.
inşallah kızdır. Koştursun dursun.
(#31319815) güldürmüş yazardır.
(#31359640) bu yazara göre sadece arap kardeşleri türkmüş, diger hic kimse türk degilmiş.
Dinci görünen yazar. Neymiş birileri münafıkmış. isim veriyor bir de. Sormazlar mı acip kalbini baktin mi diye?
Münafiklik disaridan görülebilen bir şey değildir.
gözümde sözlüğün en gizemli yazarıdır. şunca yıldır görüyorum kimdir, nedir derken, bugün kendisi mesaj attı. iki muhabbet ettik. gayet de anlayışlı birisi. koştursun efendim.
Cemaat ablasi. Maklube yemekten kafada beyin yerine pirinc birikmesi sonucu boyle sessiz olursaniz gidiyor.
ismi elisa olan sanat tarihçisi bir yazar. selanik göçmenidir. sabetaycı olduğu da söylentiler arasındadır.
Başlık uplamakdan baska bir vasfi olmayan zavalli. Oksijen israfi.
bana aşık olan 9 sözlük kızından biridir. bence öyle ben büyük hissediyorum.
(bkz: imam hatip liseli)