bugün

(#23914029)

Herkesin görüşüne inancına saygılı bir kardeşimiz.

inanmasa dahi asla saygısızlık yapmaz, asla rencide etmez.

Ailesinden aldığı terbiye bunu gerektirir çünkü.

Zihninin derinliklerinde onu kurcalayan hep bişeyler olduğu muhakkak. Kafa yoruyordur elbet ama sonuca ulaşamıyor olması kapasiteyle alakalı olsa gerek.
Olmuyorsa zorlamamak gerek.
boş bir şey, sallayın gitsin.
uslubunda sıkıntılar olan yazar..
feminist bir yazar zannımca. sürekli erkek de erkek dilinden düşürmüyor. atalarımız erkek olmakla ilgili zerre atasözü söylememiş ama kadın olmakla ilgili söylemiş.

dünya kadar malın olacağına...
100 paralık adam olacağına ...

bak demek ki sizin işiniz daha kolay.
(#23968350) cuma namazının kadınlara farz kılınmamasını engelleme zannedecek kadar kıt akıllı ve dine uzaktır. bu bir engelleme değil kadınlara kolaylıktır, isteyen gider kılar, nitekim hz peygamber zamanında kılıyorlardı. bugün bile kılıyorlar biraz araştırsa görürdü ama din düşmanlığı gözünü kör etmiş göremiyor bazı şeyleri.

cehennem zalimler için çok kötü bir yerdir...
"kadınlarla ilgili fetvayı allah verir" cümlesini kurarak beni benden almış cahildir. bir insan dini terimlere bu kadar mı uzak olur. bilmiyorsan hiç değilse susta akıllı bişey sansınlar.

ne yani şimdi allah, kendi göndediği kuranındaki ayetleriyle peygamberinin hadislerine bakarak fıkhi hüküm mü çıkarıyor. bu yakında allah hanefi mezheninden derse hiç şaşırmayın çünkü inanılmaz şeyler düşünüyor süper bir beyni var.
hayatımda gördüğüm en cahil ikinci kadın. birisi de yine aynı kafa yapısında feminist bir kadındı. müslüman ve dindar olduğunu iddia ediyor, ayetlerden bahsediyor ama konunun aslına vakıf olamamış. kendisiyle 1-2 gün boyunca tartıştım ve en sonunda çıldıracak seviyeye geldim. çünkü laf anlamıyor aga, Allah anlama kapasitesi vermemiş. azıcık aklıyla bi teori kurmuş kafasında dönüp dolaşıp aynı zırvaları konuşuyor. vay erkekler şöyle vay erkekler böyle. diyorum evlenme o zaman, yok efendim çocuk yapmak istiyorum, sperm bankasına git çocuk sahibi ol diyorum ''olur mu öyle şey piç mi doğurayım'' diyor.

ben size bu kadının niye böyle olduğunu söyleyeyim de konu kapansın. 95% ihtimalle zamanında ya aldatılmış ya da aldatılmaya bile tenezzül edilmemiş bir kadın. muhtemelen femen üyeleri gibi çelimsiz ve tipsizdir. erkekler kendisine dönüp bakmadığı için de bu ayaklara yatıyordur. biriniz çıkın ilgileniverin de sözlüğün kafasını ütülemesin. *
(#24088391). bu entryi yazabilen birisi . üstelik birçok başlıkta ahlak ve din hakkında ahkam kesiyor .
Gençliğine inilmesi gereken bir yazar. Muhtemelen muhafazakar bir ailenin kızı ve yakınları tarafından taciz edildiğinden ötürü erkeklere olan güveni kırılmış gibi yazmaktadır... Umarım keyfi afiyettedir...
erkek düşmanı troll kadın. hayatım madem bu canlı türünün yokedilmesini istiyorsun işe ilk yanındaki öküzle başlasana. başka erkeklerle bir tanış eminim çok seveceksin...
Çok üstüne gelindiğini düşündüğüm yazar.Gayet insancıl.
Çok hırçın bir bayandir.
kendisiyle asla tartışmaya girilemeyen hanımdır. hep kendi bildikleri doğrudur.
Yerli içkili troll.
Bir adet yavrudur.
asla soğuk birisi olmayan yazar. kekolara soğuk gelmektedir, fakat çok samimi ve tatlı. iyi yazmalar.

edit: olum size soğuk davranıyo lan. haha yazık valla.
türbansız, feminist, erkek düşmanı, koyu ve yanlış yönde dindar yazar.
kuran'da namaz bile geçmez. ibadet edin denir. sünnet olanın tabiatı kazayı da gerektirir. yersen...
bu kadar kasmayın kanal7 de iftar saati programını izleyin demek istediğim yazar.*
Orucun kazası kuranın neresinde geçer diye sorulması gereken yazardır.
başörtüsü hakkındaki görüşlerimizi paylaştığımız yazar.
zeka seviyesi; kafasına aldığı darbelerden ve kocasından yediği dayaktan dolayı olduğu anlaşılmaktadır.
kur'an ayetlerini kafasına göre yorumlayan, alimlerin görüşlerine inanmayan kimse. birde bana diyor ki bir ayeti değiştirip dinmiş gibi göstermek küfürdür. kendi yaptığını görmüyor gözlerin. aklı sıra kur'an apaçıkken kapanma ayetleri apaçıkken o kapanma ayetleri yok diyor. ahzab 59 ayetteki vücut hatlarınızı göstermeyecek şekilde örtünüzü aşağı salın ayetine dahi itibarı yok.

iyi sen açıl, nefsine yenik düşmüşsün belli. şeytana uy aç başını. diğerlerine özeniyorsun belli. o et parçalarına. yazık.

hani görürsünüz ya başı açık kıçınca dar kot memeler fora olan camiye girmeden kafayı örten yada bu halde zaten başı örtülü olan kızlar... işte kendisi bu kimselerden galiba... kendisi allah için başını açan, götünü sergileyen kimselerden...

yaşının ufak olduğu malumdur. allah yardımcısı olsun, allah hidayet nasip etsin.

yaptığı zulmde ısrar eden ve tevbe etmeyen herkesin allah bin belasını versin.

alın ahzab 59 un alimler tarafından açıklanışı.

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

"Sokağa tenlerini göstermeyen, vücut hatlarını belli etmeyen elbiselerini giyerek çıksınlar..."

daha ne diyorsun ?! kapanma ayeti yok mu ?!

elmalılı hamdinin nur suresi 31. ayet hakkındaki açıklamalarını gönderdim. orada kastedilen ziynet küpe, bilezik vb. vs. takılar olabileceği gibi kadının vücududa olabilir diyor. her iki durumda vücudunu kapamalı kadın.

kendine doğrular edinmiş insanlar ne kanıt gösterirseniz gösterin inanmak istediğinden başkasına inanmaz.
seksi nick.

kendisi kesin iticidir.
(#24944452) ciddi sıkıntıları olan cahil kezban yazar.

heva ve hevesine uyup şeytana ve nefsine uyup kapanma ayetlerini çarpıtıyor sırf diğer et parçaları gibi götünü başını açabilmek için. aklı sıra allah'ın emirlerine uyuyor kendince ayetleri yorumlayarak. o kadar alim bir kenara kendi yaptığı yorumlar hepsinden daha doğru. alim kim ki zaten onun karşısında !?

yaşının epeyi ufak olduğunu anlamak zor değildir. allah kendisine akıl fikir versin. nickaltına sapık damgası vurucu entryler girerek birilerini karalayacağını sanmakta kendisi. tanıyan bilir. tanımayan suizan yapacaksa zaten tanımasın beni.

malesef kendisi yenilgiye tahammülü olmayan kimselerden. kapanma ayetleri hakkında ve yanlış görüşleri hakkındaki cevaplarıma alındı haksız olduğundan verecek cevap bulamadı şimdi hakaretlere başladı.

eğer allah'ın emirlerine uyduğum için "şakirt" deniliyorsa, denilecekse bana bunu şeref sayarım. ayrıca cahil dedim kendisi şakirt kelimesinin anlamını bilmiyor kötü birşey sanarak bunu bana söylüyor aklı sıra beni rendice etti. Şakirt kelimesi Kur’an’ı ezberleyen, okuyan ve anlayan öğrenciler için kullanılan bir ifadedir. Yani şakirt demek Kur’an talebesi demektir.

kendisi bana şakirt diyerek kur'an bilmediğimi söylüyor. şakirtin anlamını bilmiyor yani.

kendince meal okuyup kur'an bildiğini sanan, aklınca yorumlayarak doğru yolda olduğunu sanan, götünü memesini göstermezse ölecek hastalığına yakalanmış biridir kendisi.

inatcı, kibirli, hani o türk kezbanlarındaki dağları ben yarattım egosu olan, çok bilmiş biridir.

kendiyle çelişen kimselerdendir.

allah acil şifalar versin.

allah akıl fikir versin.

allah ıslah etsin.