bugün

kader bu mu ya?
kiziroğlu mustafa bey' den aldığım habere göre; 23 yaşındaymış, kalp krizi geçirmiş, yarın cenazesi varmış. burdan tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum. allah rahmet etsin, toprağı bol olsun.
şimdi sen gerçekten gittiysen ve sen gerçekten 23 yaşında kaldıysan; biz yaşımızdan utanalım mı? ölüm yaşa gelmiyordu evet, ben çok küçük yaşta öğrenmiştim ölümün yaşa gelmediğini ama unuttum, yine unutmuşum yani.

umarım kiziroglu mustafa bey 'in klasik troll'üklerindendir bu, umarım troll'lüklerine ölümü alet edecek kadar çirkindir kiziroglu mustafa bey.
umarız bol bol ibadet etmiştir de öbür dünyada rahat eder. toprağı bol olsun.
Tanımam ama üzmüştür Allah rahmet eylesin. Yakınlarına Allah sabır versin.
Tanımam ama üzmüştür Allah rahmet eylesin. Yakınlarına Allah sabır versin.
tanımadığım halde ölümüne çok üzüldüğüm bir yazar. mekanı cennet olsun.
tanımadığım ve ölümü hakkında bişe düşünmediğim yazar.
Allah rahmet eylesin. Yazarı hiç tanımazdım; galiba yeni de bir yazarmış, başlığı temmuzda açılmış.

Bu sözlükte vefatını öğrendiğim ikinci yazar. Diğeri çok popüler bir yazarmış ve galiba fiziken malul durumdaymış. insan hiç tanımasa da aynı ortamdan birinin bu şekilde akıbetini öğrenmekten üzüntü duyuyor.
umarım kiziroglu mustafa bey' in bir trollemesidir diye düşündüğüm, her gün bilgilerine girip en son ne zaman online olduğuna baktığım yazar. umarım şakadır.
gerçekse eğer, tanımadığım halde vefatına çok üzüldüğüm yazar. hiç ölmeyecekmiş gibi yaşadığımızı ve ölümün ne zaman kapıyı çaldığının belli olmadığını bana farkettiren yazar. Allah' ım rahmet eylesin.
Allahin belasi yazar. Agzini burnunu kirdigim. Ayrica o yavsak arkadasinin da amina koyim. Beni aglattiginiz icin de bir yumrugu hak ettiniz. Size benzettigim ilk kisinin suratina yumrugu basacagim.

Edit: kerizoglu mustafa bey miydi neydi iste o dedi ya selcuk cetiner oldu diye. O yuzden.
Eger olduyse bana bugun obur taraftan mesaj atmis yazardir. Ahahahaha
atatürk'e düşmanlık yapabileceğini düşündüğü kitabı okumakla ki onuda muhakak kendisi gibi atatürk düşümanlığı besleyenen birinin vasıtasıyla ya okumuştur , ya da atatürk'e nerden saldırsam kısmını köşe yazısı kıvamında okuyup kendini süper kültür abidesinde olarakta görmüş olabilen yazar.

tarafıma bolca kitap okuyarak cahil tarafımı eleştirmekle kalmayıp bilim ve mantıkla sıfır çelişki içinde olan bir insana yüksek bilgi düzeyinden ötürü düşmanlık yaparak aslında kendi içinde bulunduğu gelişimsel durumundan bir haber yazar.

kaldı ki cemal granda'nın kitabında bunu belirtiyor olması veya bu duruma maruz kaldığını belirtmesi bir kanıt değil iddia dır ve iddialarda kanıt ve belge gerektirir sayın yazar.

iddia , tez , hipotez , kanıt , teori gibi bilime konu olacak bu kelimelerle ilgili yazılarım sözlükte bolca mevcuttur.
ölüp ölmedigi hakkında yazılı açıklama beklediğimiz yazar.
az önce beni takip etmeye başlayan yazar. ölüyse eğer beni niye takip ediyor anlamadım. benidemi çağırıyor o tarafa nedir.
(#22007432) saçmalayan yazar. başbakan'da diye bir kullanım yoktur. hani 'da' ayrı yazılır dese neyse. güldürdü gece gece.
Fazla kuralci olmasinin disinda gorusleri konusunda birlestigim yazar.
anlayışlı yazar.
yeterli miktarda suyla seyreltildiğinde 1000 adet yoğun şakirt elde edilebilinecek yazar.
gitmesi sözlüğün şakirt derişimini önemli ölçüde azaltacak yazardır. kalmalıdır.
bu kez kendi gidiyor. geçen sefer bu yazarı kaybettik diye mesaj atmışlardı. ona göre binlerce kat daha iyidir dediğim veda.
an itibari ile formatın ebesinin ırzına geçen yazar.
zaten silik bir yazardı, modlar sağolsun kökten silindi yazarı.
silik yazardır.
buralardan sıkılıp, silik olmuş bir yazar. Yine dost yazar. Allah'a emanet...