bugün

(bkz: panatinaykos)
Kutsala ve değerlere hakarete neden moderasyon susuyor anlamak mumkun degil.
Trolluk bu degil ya olmamali.
Rize'de doğandan daha fazla değildir...
selaniğe doğu karadenizden göçmüş olabilir.
atatürk kast edilmiş.

işte atatürk düşmanlarını bu sefillikte gördükçe daha çok saygı duyuyorum hatırasına .
bu başlık neden hala duruyor? Moderasyon bilinçli olarak izin veriyor sanırım bu hakaretlere.
Urfa da doğmuş en büyük orosbuçocuğu gibi büyüktür işte.
Ayrıca sen de az kahbedölü değilmişsin yazar kardeş.
Vaktiyle Peygamber efendimiz, sahabelerine, siz siz olun sakın ananıza babanıza küfür etmeyin.

Sahabe;

Ya rasulullah biz neden kendi anne babamıza küfür edelim, der.

Allah resulu;

siz onların değerlerine anne veya babasına küfür ettiğinizde, aynı onlarda size mukabele ederler.

sosyal medyanın en uyuz olduğum tarafı nedir bilir misiniz? insanlar o kadar pervasızlaştılar ki, küfür hakaret gırla, saygı denen bir şey yok. emin olun yüz yüze itim dahi diyemeyecek veletler, özelden mesaj atıyor asarım keserim diye.

kısaca lüften hakaret küfür etmeyin, hakaret içeren başlıkları şikayet edin, bu özgürlük olamaz, şimdi bu başlık açıldı diğeri de zıt bir başlık açar nere varır bu iş, yazık değil mi, bu kutuplaşma nere gider,

adam 100 sene önce gelmiş devmini yapmış gitmiş, belki o gün şartlar onu gerektiriyordu, beğenmedin mi? çalış, mücadele et, ikna et milleti, sende bir devrim yap, değişimi yap, öncelikle hayal ettiğin fikirlerini bi yaşa bakalım, ama hakaret etme, ha başına gelen yönetimden memnun değilmisin haksızlığa mı uğradın, sistemi mi beğenmedin o zaman kusur yine sende hakettiğin gibi yönetiliyorsun.

yani deyeceğim kimsenin kutsalına hakaret etmeyin, eğrisi doğrusu tarih oldu ve yargılayacak olan da odur.

tabi gene bu kutsalı yücelten hatta savunan kişiler, başlıkta ima edilen şahşın koltuğunda oturana da hakaret ederler böyle uyuz bir paradoks içinde dirler.

edit; amk ekşi den kaçtım burada da hakaret gırla. özellikle farkettim ki bu ve zıttı provokatif başlıklar genelde genç ergenler tarafından açılıyor, bakın güzel kardeşlerim buraya yazdığın her şey hukuk karşısında seni bağlar, yarın birgun biri bunları önüne koyar meslek hayatın biter. yine ister ak parti li ol veya muhalif ol ama hakaret etme, yarın birileri devrim mevrim yapar tüm bu entryleri yedirirler.
aslında hiç gerek yok, o bir troll, niye ciddiye alıyorum ama olsun..

ben yine de senin ağzını yüzünü sikeyim diyeyim de bi kenarda dursun.
atinalı bişeydi ama ismi aklıma gelmedi.*
Kim söverse onlara kafa atarım.net.

Ben ki selanik göcmenine!ki burda hafif ataturke gonderme sezdim sen hayirdir derler adama!?

sen kim oluyorsun ya ne sanıyorsun kendini?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar