bugün

yaşamaya dair ne varsa bir an için gri bir hal aldığı andır.
Selam vermenin sunnet, almanin farz oldugunu bilmeyen kisilerin yaptigidir.
Kötü hissetmeme sebep olan andir.
Selamin aleyküm müslüman cemaati.
Üstteki yazar: Vealeykumusselam.

Tanım :insanı selam vermekten soğutur.
üstteki yazar: vealeykümselam.
herkese hayırlı geceler bu arada.
kırılmış bir sik gibi ortada kalırsınız.
bir daha selam vermeyeceğim andır, beni insan yerine koymayan adamı insan yerine koymam? aslında arkadaşlarım arasında böyle bir durum olmaz, ama globalleşen dünyada zorunlu ilişkiler diye bir durum çıkıyor ortaya ondan oluyor. yoksa arkadaşım selamımı almasa ona dalarım direk yani.
bir süre uzaklara gidip, kafanızı boşaltıp bir süre sonra geri dönerek tekrardan başlamanızın gerektiğini anladığınız andır. bazen kaybolup saklanmak insanın ruhu için iyidir.
insanın insana güvenini kıran bir çok durumdan sadece bir tanesi.

yaz dostum;''selam almayana adam denir mi?''.
Hiç takılacak bi durum değildir. Sen kendini biliyosan alsa ne olur almasa ne olur.
(bkz: el salladığında seni görmeyen kişi)
sesinizi duyuramadığınız andır. ne kadar alıngansınız amk, silim irkidislir diyip kaçıyorsunuz sonra niye almadılar. napak oğlum biz?
insanlara selam verirken bir daha düşünmenize yol açan andır. Kötüdür.
o anda ,kendinizi de bi sorgulayın ya.
millet beni niye adam yerine koymuyor diye bi düşünün.
ateistler tarafından grub sekse mağruz kalacağınızın işaretidir yavaştan uzaklaş müslüman kardeşim.
hemen hz.isa sizi korusun diyerek şansınızı denemeniz gereken andır.
kendi selamınızı almanıza yol açar.
http://25.media.tumblr.co...y7tcDQTk1qgg28vo1_500.jpg
her sabah işe giderken servise bindiğimde günaydın dediğimde ofise girdiğim günaydın dediğimde mesai bitiminde iyi akşamlar dediğimde sık sık yanıt almadığım anlarda hissettiğim duygu pek sallamıyorum ve yine devam ediyorum.
Eğer selam vermezsen iÇindeki düşünce ayıp ettim olur ama selam verirsin cevap gelmezse icinde bir sıkıntı olmaz. Önemli olanda bu. Ama biri benim bir selamımı almazsa bende ona selam vermem.
Tanımadık bir ortama girdiğinizde, selamınız alınmıyorsa siklenmiyorsunuzdur. Aynı olay tanıdık bir ortamda gerçekleşmesi ise, Ekonomik durumunuzla doğru orantılıdır.
Muhtemelen yaninda kiz vardir, pis bir gulumsemeyle icten gecirilen kufurlerin zamanlamasi aynidir.
boynuzlu alagavat bir insan iseniz başınıza gelir.