star gazetesinde ilk yazısını pazar günü yazmış iktidar muhalifi müslüman yazar. o kadar iktidar muhalifi ki çalıştığı kurumlar, star gazetesi, kanal 24 ve aktüel dergisi. star gazetesinde dincilerin artık ıphone la dow jones'u takip ettiğinden dem vuruyordu. yazısının yanında yarım sayfa haber. istanbul da milyoner fuarı başlıyor. yazar kişisi iddialı sözler etmeden üç beş kere düşünmeli.
siyaset meydanı nda karşısındaki top sakallıyı terleten insan. karizmatik meksika sınırı yorumcusu.
sürekli salca nın sözünü kesmektedir. bir cody rhodes tipi var.
az önce son şakasını yaptı. *
genç jenerasyonun temsilci yazarı kafa karışıklığı içinde hangi limana sığınacağını bilmeyen yazar.
kısa bir süre sınıf arkadaşlığı yaptığım, mülkiye mezunu trabzonlu...
(bkz: sıfır noktası nın sunucusu)
sol frameden bi haberdir.
program suncusudur.
sözlüklerle uzaktan yakından ilişkisi olmayan sunucudur ayrıca.
sürekli laf kesmektedir.
gıcıktır efenim.
şimdi bu ihl deki tipleri çıkarırken farkettim bu adamın duruşu konuşma şekli aynı rasim ozan kütahyalı. onun biraz daha sakini ve entellektüel duruşu tarzı. kaldı ki ne kadar entellektüel o da ayrıca tartışılır ama bu kadar kasıntı olmasına gerek yok.
hem sürekli söz kesiyor hem de sözlük aleminden bi haber, ayrıca mayıs ya da haziranda yapılacak olan 5.yıl zirvemize de gelmesin.
Sürekli söz kesen , gelen mailleri bile okumayı beceremeyen , nasıl sunucu olduğuna şaşırdığım kişilik.
konuşmayı pek bilmeyen sunucudur.
dark horse daha iyi sunardı lan.
hem böyle toplantıları da idare edenlere moderatör deniyor!
yarın bütün gününü sözlüklerde kendisi ile ilgili başlıkları okurken bulacak sunucudur.
ekşici sandım önce, bi ayar verdi gibi oldu geri çekti ne oldu anlamadık.
işler iyice salça oldu hocu. *
insan bir troll nedir bilir yav.hiç mi okumadın programdan önce.hayret bi şey.

ayrıca kendisini önceden tanır ve severim.sözlüğü okuyorsa kendisine selam ediyorum.