bugün

Vardir. Yani anlik olarakta olsa, 700+ beygir araba kullanmak.

Gazi dosemeye yapistiriginizda orgazmi kasiklarinizdan beyninize kadar hissedersiniz.

(bkz: toyota supra)
Vardır dostum, değer verdiğin kişiyi Mutlu etmek, mangal yapmak, basketbol oynamak, uğruna emek verdiğin şeylerin karşılığını almak bazense ufacık bir gülümseme.
daha önce seks yapmış biri için vardır muhtemelen.

ama daha önce seks yapmamış birine 1 günlüğüne tanrı olmayı mi yoksa 10 dakikalığına stoya ile olmayı mi istersin deseniz 2.yi seçer.

hic seks yapmamis birine gore dunya uzerinde seksten daha zevkli bir sey yoktur.
ahha saçmalamayın be bir sürü şey var ve her biri bir kaç dakikalık çırpınmadan daha iyi.
sexten dolayı hiçbir açlığım olmadığından, sırtımın kaşınmasından daha çok zevk alıyorum.
Yapana kadar kesinlikle yoktur, yaptıktan sonra en önemsiz şeydir ve bu herseferinde böyledir
Mal beyanı..
Vardır.

Mesela sıçarken sigara içmek hayatta en zevk aldığım bir eylem olur kendileri.
burun karıştırmak.
Birde bunu seks sonrası kendisine sahip olan ebeveynlerine sorması gereken yazar beyanı.
Seksten daha zevkli şeyler elbette vardır. Bunun birincisi sevdiğin kişiyle ilişkiye girmendir. Az kalbinizi verin olaya hııaaaammııınaaaaa .
Masturbasyonu seks sanıyor zavallı.
yanlış önerme. mesela lunaparkta aldığım zevki ve adrenalini seksten almıyorum.
Anlaşabilmektir. Fikrine saygı duyan ve seninle her zaman anlaşabilen biriyle iletişim kurabilmektir. Bu ütopik bir şey ama teknoloji zamanla bunu gerceklestirecek. Her filmindeki samantha gibi sanal kişilikler sex e olan bakış acinizi degistirebilir. Ben doğal olanın tarsfindayim tabi tensel bir şey hayatımızda olmali ama zamanla insanlarin düşünsel hayali bir orgazm hastası olacagi zamanlar yakın.

(bkz: holografik sanal asistan gatebox)
Yaz ayında 15 kilometre yol yapıp üzerine bir bardak su içmenin verdiği hazzı bilmeyen kişinin sözüdür.
Acaip sıkıştıktan sonra çalıların arasında sıçmanın verdiyi zevkten bihaber olanlar da var.
Kanada'da yaşamak daha zevklidir her türlü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar