bugün

gelişmemiş toplumlardır. insanın doğası gereği ortaya çıkan cinselliğin üzerini örten zihniyetlere sahip toplumdur.
kazma değillerdir.
bekaretin kukuda/kızlık zarında olduğunu sanacak kadar gafildirler.
(bkz: kız kardeş).
seksi her ortamda meşrulaştırmaya çalışan toplumdan beter değildir.
(bkz: türk toplumu).
usulsüzlük esası zayi eder.
Yani....
Seks tabiki hayatın en kritik parçalarından biri. Hatta insann devamı için gerekli.
Sosyal başarı, mutluluk, kendini tanıma, zevk, heves, motivasyon vs.. bir sürü önemli katkısı var.
Fakaat. Ben geliştim, ilericiyim ben, çağdaş oldum, ilkel değilim diyerek grup seks partilerine katılırsak o faydalar terse döner önce kendinimize sonra ailemize girer.
Ohh mis sevişelim kafamıza göre, peki doğan çocuklar? Korunsular dimi.
Peki kadının onuru, kendine saygısı?
Peki aile olmak?
Peki sadakat?
Bazen kasıtlı, bazende hormanların dayanılmaz baskısıyla tabuları yıkarken insanlık onuru yıkılır. Fransız sendromu olur.
Tabular kötü, bu kanuda hemfikriz. Acak tabuyu yıkalım diye mihrabı yıkarsan kalkamzsın altında.
Eğilsene şurada seks yapalım, pantolonu çıkar birlikte tabuları yıkalım derse yağız bir delikalı görürüm o zaman tabuları:)
Aaaaa gelişmiştik hani biz. Şimdi sen eğilmiyor msun?
Kaçma gel bak tabuları yıkıcaz hemde zevkli olacak.
(bkz: kızma birader)
bilinmeyen, tabulaştırılır.
Mal toplumdur. Evet.
onu bilemem ama seksi baskılamak zordur. sonuçta insan bu sikişecek tabi. kalbe atma demiyorsan sike de kalkma demeyeceksin.
bunları tabulaştırıp engeller koymak insanları doğal yoldan tatmin olmadığı için sapkınlığa iter. sonra namusu kutsayıp yolda namus için kadın öldürüsünüz ki zaten öldürüyorsunuz.
bunlar önemli şeyler.
Çocuklarına "seni leylekler getirdi" der.

(bkz: leylek ne alaka)